Kuku - Loodusajakiri. Podcast

Loodusajakiri 2020-11-26

2 päeva 22 tundi ago
Ajakirja Horisont 6. number on keelekeskne erinumber: lugeda saab inimestest ja keeltest veelinnurahva radadel; keelte surmast; tingivast kõneviisist; keelest kui aknast ajju; Eesti keele erilisusest; kuidas laps omandab ühe või kaks keelt; intervjuud Eesti keelega Ameerika keeleteadlase Marilyn Vihmaniga ja palju muudki. Ajakirja tutvustab Horisondi peatoimetaja Ulvar Käärt. Saadet juhib Tiiu Rööp.
admin

Loodusajakiri 2020-11-19

1 nädal 2 päeva ago
Ajakirja Eesti Mets sügisnumbris kirjutab loodusmees Vahur Sepp sellest, et eelmine, olematu talv ning suve nägu suvi täitsid metsad loodusandidega ja metsaloomadel oli hea järelkasv. Saates räägime Vahur Sepaga lodjapuu marjadest; valgejänesest; õnnelikest ja õnnetutest huntidest ning karurohkusest meie metsades. Saadet juhib Tiiu Rööp.
admin

Loodusajakiri 2020-11-12

2 nädalat 2 päeva ago
Ajakirja Eesti Loodus novembrinumbris kirjutab Kaisa Hansen, uusettevõtluse juht TalTech Mektory innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses, ringmajandusest ja Euroopa roheleppest. Kutsusime Kaisa Hanseni saatesse külla, et rääkida ringmajandusest. Saadet juhib Tiiu Rööp.
admin

Loodusajakiri 2020-11-05

3 nädalat 2 päeva ago
Ajakirja Eesti Loodus novembrinumber keskendub jätkusuutlikule eluviisile: lugeda saab ringmajandusest, tasakaaluaiast, GLOBE-i 25 tegutsemisaastast Eestis, putukajahist Namiibias, loomade talvekasukast ning pikemat intervjuud moedisainer Reet Ausiga. Ajakirja tutvustab Eesti Looduse peatoimetaja Toomas Kukk. Saadet juhib Tiiu Rööp.
admin
Checked
29.11.2020 08:19
Kuula netis või lae alla. Arvutisse või taskumängijasse.
Asu Kuku - Loodusajakiri. Podcast voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.