Kuku - Loodusajakiri. Podcast

Loodusajakiri 2020-09-17

2 päeva 7 tundi ago
Ajakirja Eesti Loodus septembrinumbris kirjutab TÜ botaanikaprofessor Meelis Pärtel pärandniitudest – elurikkuse tulipunktidest. Kutsusime artikli autori saatesse külla, et uurida, kas pärandkooslus ja pärandniit on kattuvad mõisted; kuidas on välja kujunenud Laelatu puisniit ja kuidas on võimalik, et 10 x 10 cm alal kasvab koos 25 taimeliiki?! Saadet juhib Tiiu Rööp.
admin

Loodusajakiri 2020-09-10

1 nädal 2 päeva ago
Ajakirja Horisont juuli-augusti numbri rubriigis „Dokument kõneleb“ kirjeldatakse kiirkirjade liikumist 15. ja 16. sajandi Liivimaal. Saates on külas artikli autor, Tallinna linnaarhiivi teadur Juhan Kreem. Saadet juhib Tiiu Rööp.
admin

Loodusajakiri 2020-09-03

2 nädalat 2 päeva ago
Ajakirjast Eesti Loodus saab lugeda loodushoiumõtte arengust ja Eesti rollist maailma looduskaitses; Eesti liikide punasest nimestikust; pärandniitudest kui elurikkuse tulipunktidest; Peipsi järvest; lendorava arvukusest ning paljust muustki. Ajakirja tutvustab Eesti Looduse peatoimetaja Toomas Kukk. Saadet juhib Tiiu Rööp.
admin

Loodusajakiri 2020-08-27

3 nädalat 2 päeva ago
Ajakirja Eesti Mets suvenumbris teeb metsaentomoloog Kaljo Voolma ülevaate Kesk-Euroopa kuusikuid laastavast üraskirüüstest ning selle tagamaadest. Saates räägime Kaljo Voolmaga, milline on olnud tänavune „üraskisuvi“ja kas rähnid võiksid olla tõhusad üraski arvukuse reguleerijad ning miks leidub nii üraskitõrje pooldajaid kui vastaseid. Saadet juhib Tiiu Rööp.
admin
Checked
19.09.2020 16:10
Kuula netis või lae alla. Arvutisse või taskumängijasse.
Asu Kuku - Loodusajakiri. Podcast voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.