Kuku - Loodusajakiri. Podcast

Loodusajakiri 2021-09-24

2 päeva 8 tundi ago
Ajakirja Horisont septembri-oktoobri numbrist saab lugeda nii mitokondritest kui tumeainest ja ürgsetest aukudest; sigade kaitsjast Pühast Antoniusest ning Partia riigist; sõna „banaan“ tulekust eesti keelde ning toiduhankimisest aastail 1991-1992; samuti intervjuud TÜ Eesti mereinstituudi direktori Markus Vetemaaga. Ajakirja tutvustab Horisondi peatoimetaja Ulvar Käärt. Saadet juhib Tiiu Rööp.
admin

Loodusajakiri 2021-09-03

2 nädalat ago
Ajakirja Eesti Loodus septembri number kutsub põlispuid märkama: kirjutatakse põlispuude majandamisest; puude mõõtmisest; Marie Underi männist Väänas ja antakse nõuandeid, kuidas ära tunda haiget põlispuud. Intervjuu Hendrik Relvega keskendub samuti põlis- ja pärimuspuudele. Lisaks saab lugeda aasta kalast – haugist ning aasta puust – kadakast, jalakasurmast, Tharapita sünnipaigast, superlahutusmikroskoopiast ning Metsa matkarajast. Ajakirja tutvustab Eesti […]
admin

Loodusajakiri 2021-09-10

2 nädalat ago
Ajakirja Horisont 4. numbrist saab aimu neutrontähtede kirjust maailmast. Palusime artikli autori, astrofüüsik Ene Ergma saatesse külla, et küsida: kuidas neutrontähed tekivad, mis on supernoova ning mis on neutrontähtede juures tema jaoks kõige huvitavam? Saadet juhib Tiiu Rööp.
admin
Checked
27.09.2021 19:32
Kuula netis või lae alla. Arvutisse või taskumängijasse.
Asu Kuku - Loodusajakiri. Podcast voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.