Reisijuht.ee uudised

Aastavahetus Murphy vaimuga ehk Fotograafide uskumatud seiklused Lapimaal

1 päev 19 tundi ago
Otsustasin aastavahetuse veeta oma vanema tütre ja tema poiss-sõbraga Lapimaal. Kuna me kõik oleme kolmekesi ka fotosõbrad, siis lisaks niisama ringi kolamisele võtsime tõsiselt plaani teha ka korralikud fotosessioonid. Kõik algas paljutõotavalt, aga siis hõljus kohale kapten Murphy vaim ja asjad hakkasid pehmelt öeldes viltu vedama, alustab Peep Sooman oma seiklusi täis reisijuttu portaalis fotojutud.ee.
Peep Sooman

Reisid troopikasse? Kuus asja, mida kindlasti kaasa pakkida

2 päeva 19 tundi ago
On siililegi selge, et Eestimaa kliimat ja ilmaolusid ei saa mitte kuidagi võrrelda sellega, mis toimub jupp maad lõuna pool. Troopilises või sellega sarnanevas ekvatoriaalses kliimavöötmes reisides tasub arvestada, et kuigi kohvrisse või seljakotti ei pea mahutama niivõrd palju sooje jalavarje või jopesid, tuleb kaasa haarata esemeid, mida Euroopas reisides ilmtingimata tarvis ei lähe.
Madle Timm

12 asja, mida lennuteenindajad soovivad, et reisijad teeksid

4 päeva 19 tundi ago
Lennureisid võivad tekitada palju stressi. Muremõtetega tegeledes võib ümbritsev täiesti teisejärguliseks muutuda ja isegi elementaarsed viisakusreeglid ununeda. Jah, lennuteenindajad on selleks, et tagada reisija turvalisus ja heaolu terve lennureisi vältel, kuid selleks, et seda lihtsam teha oleks, on lennuteenindajad kirja pannud mõned soovitused, mis aitavad kaasa hea reisikogemuse saamisele.

Täna algas MATKA | Eesti esindatus Põhjamaade suurimal turismimessil on üle aastate suurim

5 päeva 14 tundi ago
Täna avasid EASi turismiarenduskeskuse direktor Margus Sameli ja Soome riikliku turismiturundusorganisatsiooni Visit Finland direktor Paavo Virkkunen Helsingi messikeskuses Põhjamaade suurima turismimessi MATKA. Messil võistleb Soome reisihuviliste tähelepanu eest sel aastal 91 riiki, Eesti on messi partnermaa, mis tähendab fookust meie turismipakkumistele messialal ja lavaprogrammis, samuti messi uudiskirjades ja sotsiaalmeedias.
Checked
22.01.2020 05:21
Reisijuht.ee uudised
Asu Reisijuht.ee uudised voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.