Reisijuht.ee uudised

Teejuht riikidesse, mida pole olemas. I osa: Lääne-Sahara

7 tundi 30 minutit ago
Reisifotograaf ja ajakirjanik Silvia Pärmann, kes oma reisidest tunnustamata riikidesse annab maikuus välja raamatu "Riigid, mida pole olemas" viib Reisijuhi lugejad neile eksklusiivsetele reisidele oma fotode vahendusel. Kes tahaks nendest põnevatest kohtadest rohkem lugeda, saab toetada tema raamatu ilmumist SIIN.

Nii äge algatus! Viini hobutaksod on endale saanud uue töö

1 päev 5 tundi ago
Viin on kuulus oma hoburakendite poolest, mis igal aastaajal kaunistavad nii Hofburgi kui Püha Stefanuse katedraali esist oma tuttide ja kaunite tõldadega. Viini kesklinna tänavatel kajab alati kabjaplagin, ilma milleta Viin oleks mõeldamatu. Viinis kutsutakse neid hoburakendeid Fiakeriteks ja eriolukorras on nad saanud uue ülesande.
Thea Karin

Tõsieluline batsillithriller "Põgenemine Portugalist" | Kas saime koroonanupuga pihta? Teame, kust saada adekvaatne vastus!

1 päev 9 tundi ago
Ülemaailmne eriolukord on palju rändureid tagasi kodumaa rüppe toonud. Kriisiaja rännakud sisaldavad nii komöödiat kui draamat, aga mitte ainult — näiteks see siin kujunes lausa batsillithrilleriks! Ela kaasa ühe Eesti perekonna teekonnale Portugalist kodumaale — täna saad lugeda selle seitsmendat ja ühtlasi viimast osa, eelmised leiad artikli seotud lugudest või SIIT.
Toimetas Kairi Prints

Tõsieluline batsillithriller "Põgenemine Portugalist" | Jäi sisse tunne, justkui oleksime tulnud sakslaste isiklikku viirust sisse vehkima

2 päeva 9 tundi ago
Ülemaailmne eriolukord on palju rändureid tagasi kodumaa rüppe toonud. Kriisiaja rännakud sisaldavad nii komöödiat kui draamat, aga mitte ainult — näiteks see siin kujunes lausa batsillithrilleriks! Ela kaasa ühe Eesti perekonna teekonnale Portugalist kodumaale — täna saad lugeda selle kuuendat osa, eelmised leiad artikli seotud lugudest või SIIT.
Toimetas Kairi Prints

Elupõlise armukese lugu: olen vastupandamatu — leidsin telestuudiost seksika hõivatud mehe ja lennupiletid ühisele reisile said hoobilt ostetud

3 päeva ago
Öeldakse, et igal inimesel peaks olema hobi. Et see rikastab tema elu, aitab oma pead tööstressist puhastada, pakub lõõgastust ja positiivseid emotsioone ning pikendab isegi eluiga. Mul on töö, milleks on ühe suure kontoriruumi koristamine igal õhtul ning on hobi. Ma olen statist filmi-ja teleseriaalide võtetel. Mõnikord ka telesaadete stuudiopubliku hulgas. Ma usun küll, et see rikastab mu elu ja toob mulle kohati kandikul kätte uusi võimalusi, kui nii võib öelda.
Riina Ree-Hacuna

Tõsieluline batsillithriller "Põgenemine Portugalist" | Püüan saavutada kontakti inglise keeles, aga diplomaatia erikursuse läbinud ametnik ei lase end sellest häirida

3 päeva 10 tundi ago
Ülemaailmne eriolukord on palju rändureid tagasi kodumaa rüppe toonud. Kriisiaja rännakud sisaldavad nii komöödiat kui draamat, aga mitte ainult — näiteks see siin kujunes lausa batsillithrilleriks! Ela kaasa ühe Eesti perekonna teekonnale Portugalist kodumaale — täna saad lugeda selle viiendat osa, eelmised leiad artikli seotud lugudest või SIIT.
Toimetas Kairi Prints

Tõsieluline batsillithriller “Põgenemine Portugalist” | Sissesõit Pariisi — ei mingit šampust, ei suudlusi põskedele ega punast vaipa…

4 päeva 9 tundi ago
Ülemaailmne eriolukord on palju rändureid tagasi kodumaa rüppe toonud. Kriisiaja rännakud sisaldavad nii komöödiat kui draamat, aga mitte ainult — näiteks see siin kujunes lausa batsillithrilleriks! Ela kaasa ühe Eesti perekonna teekonnale Portugalist kodumaale — täna saad lugeda selle neljandat osa, eelmised leiad artikli seotud lugudest või SIIT.
Toimetas Kairi Prints

Silvia Pärmann reisimisest riikidesse, mida pole olemas: kuidas saab näiteks Lõuna-Osseetiasse, on mul isegi pärast seal käimist segane

5 päeva 7 tundi ago
Silvia Pärmann on reisifotograaf ja ajakirjanik, kellele meeldib reisida riikidesse, mida n-ö pole olemas. Need on riigid, mida keegi ei tunnusta. Silvia tahab oma lugusid nendest kohtadest, nende inimestest ja unistustest jagada raamatus, mille valmimisele me kõik saame kaasa aidata. Aga enne küsime autorilt mõned küsimused!
Kairi Prints

Tõsieluline batsillithriller "Põgenemine Portugalist" | Me ei jõua veel parklast väljagi keerata, kui vastu sõitev korravalvuritandem hirmsal pilgul meie poole jõllitab

5 päeva 10 tundi ago
Ülemaailmne eriolukord on palju rändureid tagasi kodumaa rüppe toonud. Kriisiaja rännakud sisaldavad nii komöödiat kui draamat, aga mitte ainult — näiteks see siin kujunes lausa batsillithrilleriks! Ela kaasa ühe Eesti perekonna teekonnale Portugalist kodumaale — täna saad lugeda selle kolmandat osa, esimesed leiad artikli seotud lugudest või SIIT.
Toimetas Kairi Prints

Tõsieluline batsillithriller "Põgenemine Portugalist" | Suund Sassnitzi. Miks ei võiks uusi laevaliine rohkem avada, näiteks Tarifa-Lohusalu?

6 päeva 9 tundi ago
Ülemaailmne eriolukord on palju rändureid tagasi kodumaa rüppe toonud. Kriisiaja rännakud sisaldavad nii komöödiat kui draamat, aga mitte ainult — näiteks see siin kujunes lausa batsillithrilleriks! Ela kaasa ühe Eesti perekonna teekonnale Portugalist kodumaale — täna saad lugeda selle teist osa, esimese leiad SIIT!
Toimetas Kairi Prints

Tõsieluline batsillithriller "Põgenemine Portugalist" | Nii brutaalset valitsejat, kes surfamise ära keelab, pole ükski kriis näinud

1 nädal ago
Ülemaailmne eriolukord on palju rändureid tagasi kodumaa rüppe toonud. Kriisiaja rännakud sisaldavad nii komöödiat kui draamat, aga mitte ainult — näiteks see siin kujunes lausa batsillithrilleriks! Ela kaasa ühe Eesti perekonna teekonnale Portugalist kodumaale — täna saad lugeda selle esimest osa, jutustatuna pereisa suu läbi.
Toimetas Kairi Prints
Checked
08.04.2020 20:01
Reisijuht.ee uudised
Asu Reisijuht.ee uudised voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.