Reisijuht.ee uudised

Nädalavahetus Kaunases: kuidas kõike jõuda?

2 päeva 4 tundi ago
Nädalavahetus UNESCO disainilinnas, mis on tulvil modernistlikku arhitektuuri, tänavakunsti, isuäratavaid aroome, inspireerivaid loodushääli ja muusikat, on käeulatuses. Sel suvel tervitab Kaunas oma külalisi kaunimana kui eales varem, olles valmistanud ette suure hulga kaunastilisi kogemusi. Küsite, mis on kaunastika? See on kui fantastika, kuid veelgi parem. Kaunasesse pääseb hõlpsalt rongi, bussi, auto või isegi laevaga. Ja siis …

Avasta kodumaa võlusid: süsta- ja rabamatkal näed Eesti looduse ilu täiesti uue pilguga

2 päeva 5 tundi ago
Eriolukorrast alguse saanud sotsiaalne distantseerumine ja suurem rõhk tegevustele vabas õhus loovad ideaalsed võimalused Eesti looduse avastamiseks. Kuna distantsilt töötamine ja suhtlemine on jätkuvalt aktuaalne, tekib järjest suurem vajadus kolleegide ja sõpradega aeg-ajalt midagi ka füüsiliselt koos teha, et suurendada meeskonnatunnet ja tunda rõõmu ühisest tegutsemisest.

Mida Serbiast kaasa osta? Viis meenet, mis on iseloomulikud just sellele riigile

2 päeva 9 tundi ago
Kuigi reisimine on hetkel raskendatud, tuleks peale Covid-19 viiruse hajumist seada sammud taas Euroopasse puhkusele. Läbinud kriisiperioodi, soovib iga inimene reisida veidi odavamatesse riikidesse ning Serbia on jätkuvalt just üks neist riikidest, kus kohapeal viibimine ja puhkuse nautimine mahub just kindlasti iga reisihuvilise eelarvesse. Samuti on suveniirid väga odavad ja kui kohvris veel ruumi, saab sinna mahutada just neid pisikesi erilisi kingitusi kodustele.
Anni Pea

RAILI LUGU | Kuulsin, kuidas mu mees oma tuttavatele rääkis, et ma läksin Egiptuse reisil lolliks

3 päeva 2 tundi ago
"Kaks aastat tagasi tuli meie ettevõttesse 15 inimesest koosnevat osakonda juhtima 38aastane Teele ja kolleegide suhted muutusid palju paremaks. Suve lõpus tegi Teele ettepaneku, et ettenähtud nädalase talvepuhkuse ajal võiks me koos soojale maale sõita, muidugi, kui huvi on. Selgus, et kuuele naisele see ettepanek meeldis ja detsembri algul kaks aastat tagasi sõitsimegi kuuekesi Egiptusse. Pärast seda reisi hakkasid mu mõtteviis ja kogu elu muutuma," alustab oma lugu Raili.
Mariina R

Šiauliai – linn, kus raha on liimitud seintele ja ikka veel kasutatakse päikesekellasid

5 päeva 12 tundi ago
Kas oskate arvata, mitu münti on võimalik liimida ühe toa seintele? Kuidas lõhnab Leedu Vabariigi presidendi istutatud roos? Kas oskate päikesekella pealt aega ütelda? Olete huvitatud? Siis tulge Šiauliaisse, linna Põhja-Leedus, mis asub vaid kümne kilomeetri kaugusel UNESCO pärandobjektist Ristide mäest. Siin on palju erinevaid muuseume, lausa kaks järve ja ohtralt šokolaadi! Šiauliai turismiinfokeskus kutsub kõiki linna külastama. Veelgi rohkem pakkumisi ja ideid leiate aadressilt visitsiauliai.lt ja rakendusest Visit Šiauliai Region.
Checked
08.08.2020 19:23
Reisijuht.ee uudised
Asu Reisijuht.ee uudised voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.