Reisijuht.ee uudised

Pilk Ukraina rindelähedaste elanike igapäevaellu: vanapaar kannab kordamööda talvesaapaid, raha napib ka toiduks

12 tundi 4 minutit ago
Pärast ligi seitset kurnavat sõja-aastat on Ida-Ukraina rindelähedastes asulates olukord jätkuvalt trööstitu. Paljudel konfliktipiirkonda jäänud peredel puudub sissetulek täielikult, teised peavad hakkama saama alla saja euro kuus. Paljudel napib toitu ja küttepuid. Eesti Pagulasabi on koos teiste humanitaarabi organisatsioonidega kohapeal abi pakkunud juba 2014. aasta lõpust, sel talvel toetati 144 leibkonda kogusummaga 28 000 eurot.

REISI ASEMEL | Külmeta terviseks! Lihtsad karastusnipid, mis aitavad külmal ajal haigustest pääseda

2 päeva 10 tundi ago
Kui reisida ei saa, pole külma eest pääsu kuhugi, miks siis mitte sellega leppida ja isegi nautima õppida. Viirushaiguste poolest ohtlikul ajal on oluline, et organismi immuunsüsteem toimiks tõrgeteta. Üheks võimaluseks loomulikku immuunsust stimuleerida on karastada end talvel lumes või vees — ja see võib sulle lausa meeldimagi hakata.
Kaido Tamm, Lääne MKR meditsiinispetsialist

Iirimaal elava eestlase vaevaline teekond kodumaale: kogu aeg tunnen, et teen midagi keelatut

2 päeva 12 tundi ago
Dublinis elav reisikirjanik Rene Satsi võttis kätte ja otsustas keset pandeemiat kodutee jalge alla võtta. Mehe jaoks, kellele "linnapuhkus" Kabulis või rännakud Myanmari kodusõjast räsitud džunglites on alati olnud tavaline elu osa, peaks Iirimaalt Eestisse sõit olema nuusata. Kuid muutunud maailm murrab tugevaimagi meist. Loe, millist kadalippu tähendas Rene jaoks kodumaale jõudmine.
Rene Satsi
Checked
08.03.2021 00:12
Reisijuht.ee uudised
Asu Reisijuht.ee uudised voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.