Lugusid Georgiast.
Alates 4. augustist võib lennata Ungari lennufirmaga Wizz odavalt Georgiasse. Tallinn-Kutaisi lennud hakkavad toimuma kaks korda nädalas - kolmapäeval ja pühapäeval. Ühe otsa piletite hinnad algavad 19,99 eurost.
Tripadvisor on jälle kasutajate hinnangute põhjal ühe edetabeli kokku pannud, mis aitab oma järgmsie aasta reise planeerida. Traditsiooniliste tippsihtkohtade kõrval tehakse nö sihtkohtade gaselli-TOP, kus järjestatud kõige kiiremini tõusvad uued populaarsed paigad, kuhu reisida.
Seekordses TOP 10 järjestuses on järgmised kohad. Vaata, millisesse ise tahaksid kõige rohkem minna.
Üha kallineva kütuse tingimustes, maailma majanduslanguses ja sõjategevuse tõttu on mõnedesse kohtadesse reisimine Google Earthiga palju mugavam. Koos Wikipedia ja Panoramioga saab kohtadest maailmas peaaegu pildi ette, vähemalt turistiliku. Vaatame siis, kuhu jõuab Tbilisist alustades virtuaalselt, suundudes Gruusia sõja lahingupaikade poole.
Tbilisi lennujaam asub linnast idas, piki jõge saab kulgeda kesklinna poole. Teele jäävad mõned Mustamäe sarnased paneelmajarajoonid.
Grusiinid pole vaatamata oma asukohale ida-lääne ristteedel (ja põhja-lõuna teedel ka) kellegi otsesed sugulasrahvad. Neil on teistest keelerühmadest eraldi keel ja tähestik.
Abhaasia (Suhumi, Gagra) ja Adþaaria (Batumi) on kaks kuumemat turismipiirkonda. Abhaasia poliitiliselt kuuma piirkonda pääsemise reeglid pidevalt muutuvad ja vajalik võib olla nö turistiviisa, kuid ka see ei pruugi garanteerida Suhumisse pääsemist.
reisisiht Gruusia
Copyright © 2025. All rights reserved
Designed By Zymphonies
Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.