Reisijutud.com uudised

Võrgustatistika: eestlased pole tänavu endiselt reisima asunud, välisturistid aga taasleidsid Eesti

4 päeva 1 tund ago
Võrgustatistika: eestlased pole tänavu endiselt reisima asunud, välisturistid aga taasleidsid Eesti wher2go 22.09.2021 11:54

Möödunud aastal vähenenud välisturistide arv on selle suvega märgatavalt kosunud, samas väisasid eestlased välisriike veelgi vähem kui 2020. aastal, selgub Elisa rändlusteenuse statistikast.

Telekomioperaatori Elisa roamingu statistika näitab, et kui 2020. aasta suvekuudel teenindas võrk võrreldes 2019. aastaga ligi poole vähem väliskliente, siis sel suvel on turistid Eestisse naasnud. Elisa võrku kasutavate turistide hulk suurenes tänavu eelmise aasta sama aja võrdluses ligi 60%.

wher2go

Majutusarvustus: Suur-Lossi kunstnikuhingega pööningukorrus hiigelkorstna külje all Haapsalus

1 nädal ago
Majutusarvustus: Suur-Lossi kunstnikuhingega pööningukorrus hiigelkorstna külje all Haapsalus wher2go 19.09.2021 13:36

Suve tippsündmuste ajal on üsna raske Haapsalu kesklinnas majutust leida, kuid nende vahel ja hooaja alguses või lõpus on vaikust ja rahu küllaga, koos sellega ka majutuskohti. Paljude seast valides tundus see, Suur-Lossi apartments (broneeri) olevat stiilne ja soodne suuremale perele või seltskonnale.

wher2go

Fintech-ettevõte Revolut hakkas Eestis pakkuma reisimise ja majutamise teenust Stays

2 nädalat 3 päeva ago
Fintech-ettevõte Revolut hakkas Eestis pakkuma reisimise ja majutamise teenust Stays wher2go 09.09.2021 11:22

Pärast teenuse Stays edukat käivitamist Ühendkuningriigis selle aasta juulis jõuab uus reisitoode nüüd ka kõigi Revolut´i klientideni Eestis. Stays aitab klientidel broneerida puhkust ja saada kohe 10% raha tagasi.

Ülemaailmne finantsrakendus, millel on praegu üle 16 miljoni kliendi, sh üle 40 000 Eestis, teatas täna Stays´i turuletoomisest Eestis. Stays´i saavad majutuse broneerimiseks kasutada kõik Revoluti kliendid ning selle eesmärk on järgida Revoluti visiooni luua platvorm kasutaja kogu rahale ja tehingutele ühes kohas.

wher2go

Tänasest saab Viking Line´i uhiuuele lipulaevale Viking Glory pileteid osta, kuid sõita saab alates kevadest

3 nädalat 3 päeva ago
Tänasest saab Viking Line´i uhiuuele lipulaevale Viking Glory pileteid osta, kuid sõita saab alates kevadest wher2go 01.09.2021 16:56

Viking Line'i uus keskkonnasõbralik laev Viking Glory hakkab 2022. aasta kevadel sõitma Turu-Mariehamni-Stockholmi liinil ja mahutab 2800 reisijat. Laeva kajutid on kujundanud Rootsi arhitektuuribüroo Koncept ja seintel on Ahvenamaa kunstniku Jonas Wiléni teosed. 1. märtsist 2022 väljuvaid reise saab broneerida alates 1. septembrist 2021.

wher2go
Checked
26.09.2021 13:23
Asu Reisijutud.com uudised voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.