Reisijuht.ee uudised

Ministeeriumi vastus spaaliidule: otsime alati optimaalse lahenduse, et kõige enam kannatada saanud ettevõtted saaksid toetust

18 tundi 57 minutit ago
Avaldasime pärast 22. aprillil kinnitatud piirangute leevendamist, mis spaaettevõtted suletuks jättis, Eesti Spaaliidu tegevjuhi Aire Tofferi ülevaate spaasektori olukorrast — loe SIIT. Kuna endiselt pole teada, millal spaad avatakse, küsisime Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumist (MKM) kommentaari spaaettevõtete praeguse ja edaspidise toetamise kohta.
Kairi Prints

Xfly suunab pilgu tulevikku: algab uus pilootide koolitusprogramm, et olla pärast kriisi võitjate seas

2 päeva 14 tundi ago
Eesti lennufirma Xfly, Eesti Lennundusklaster, Eesti Lennuakadeemia ja lennukoolitusettevõte Pakker Avio sõlmisid koostöölepingu, mille eesmärk on uut tüüpi õppeprogrammi alusel koolitada koostöös uusi piloote kriisijärgse lennuliikluse kasvu silmas pidades. Rahvusvaheliste lennundusorganisatsioonide hinnangul vajavad maailma lennufirmad lähiaastatel kokku üle 600 000 uue piloodi. Uuel koolitusprogrammil on suur ekspordipotentsiaal. Projekti rahastab ka EAS.

Alates tänasest saab reisieelset PCR testi anda nii ninaneelust kui kurguloputusvedelikust, vastavalt oma eelistustele

2 päeva 18 tundi ago
Alates 3. maist laiendab Synlab oma tasulistes koroonatestimise punktides kurguloputusproovi andmise võimalust ka täiskasvanutele. Eesmärk on muuta testimine mugavamaks. Laboris protsess ei muutu — kurguloputusvedelikust määratakse koroonaviiruse RNA täpselt samal PCR meetodil nagu ka ninaneelust võetava proovimaterjali puhul.

Maailmarändurist imevili spargel: jumalate toit muistses Egiptuses, vanadele kreeklastele ravim ja roomlastele afrodisiaakum

5 päeva 13 tundi ago
Täna on Euroopa üks suurematest sparglitootjatest Saksamaa, maailmas on suurimad eksportijad Mehhiko ja Peruu. Maailma sparglipealinn on aga Michigan USAs. Just nüüd, väikese hilinemisega külma kevade tõttu, on alanud sparglihooaeg. Kestab see suve alguseni, sest spargel vajab järgmiseks aastaks ettevalmistamiseks aega.
Thea Karin
Checked
06.05.2021 05:35
Reisijuht.ee uudised
Asu Reisijuht.ee uudised voog teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.