Seksturisti ABC

Saadeti Reisijututuppa novembris 1999

Fallo Huijanen
konsultatsioonifirma Siga-Lind & Co seksturismiekspert

(viibis Indias 5 nädalat ega pettunud indialastes, sest leiab, et võrreldes teksastunud eurooplannadega on hindud ja budistid palju graatsilisemad, hurmavamad ja tervikuna naiselikumad - NB! Seda nende soost olenemata).

Kuna suvises Areenis kurtis seksekspeditsionist Sirje Samakuutra oma India-reisi ebaõnnestumiste üle, ning arvata võib et seksturismi harrastajaid on Eestis tunduvalt rohkem, kui sellest kirjutajaid, siis poleks ehk paha siinkohal veidi näpunäiteid jagada. Nagu Sirje näitel selgub, raisatakse muidu kümneid tuhandeid kroone eksootilisele maale sõitmiseks, kuid naasetakse sealt kibestunult.

Enne teeleasumist tuleks ennast võimalikult hästi kurssi viia sihtmaa praeguste olude ja kombestikuga. See, et seal 100-5000 aastat tagasi seksuaalvabaduse, kombestiku või armastuskunsti erinevaid vorme (kamasuutra Indias, poistearmastus Kreekas, esimese öö õigus Eestis jne) viljeleti, ei tähenda automaatselt seda, et kõik praegugi täpselt samamoodi käib. Ajalugu on ajalugu, ja tolleaegne praktika ei pruugi kaasajal hästi enam rakenduda.
Eestigi on ju tänapäeval tuntud kui lihtsaid ja odavaid (valdavalt slaavikeelseid) prostituute pakkuv seksturismimaa, mitte aga kui ajaloolist seksitraditsiooni pakkuv. Ma pole küll kuulnud, et saksa parunid või nende järeltulijad käiksid meil esimese öö õiguse nostalgiat otsimas ja oma sugukihu sel ajaloost tuntud moel realiseerimas. Kuigi idee iseenesest pole paha - eesti pruudid saaksid korraliku seksikogemuse ning debiilsusesse ja alkoholismi sumbuda ähvardava rahva genofond paraneks tunduvalt.
Seega tasub kõigepealt tutvuda nende kanalite kogemustega, kes seksturismi sihtkohamaal juba käinud. Küsige alati mitme erineva inimese läbielamisi, sest ühe turisti kogemused võivad olla juhuslikku laadi või lihtsalt ebaobjektiivsed. Kui näiteks kolm meest väidavad, et nad ei tea paremat seksielamust kui Kuubal mulatitariga palmi all, siis võib seda väidet juba uskuma jääda ja rahumeeli Ladina-Ameerika reisi ette valmistama hakata. Kui aga näiteks blondeeritud Eesti tütarlaps nimega Ingrid väidab, et Maroko mehed on tüütud, kuna jooksid talle kõik tormi ega lasknud sõbrannaga rahulikult litutada, siis tasub uurida, kas Ingridil pole mingeid komplekse või kalduvusi, ja kas ta kodumaine seksielu on ikka parimas korras. Igatahes saadakse niiviisi mingigi pilt seksuaalfantaasiate rahuldamisvõimalustest ühel või teisel maal ning ei süüdistata hiljem kohalikke rumaluses, nõmeduses, primitiivsuses või lihtsalt kiimalisuses.

Seksikuurordis

Olles õige maa õige kuurordi välja valinud ja sinna õnnelikult kohale jõudnud, tasub esimesed 2-3 päeva pühenduda adapteerumisele ning kohalike olude ja käitumismallide tundmaõppimisele. Selge see, et esimene seksikunsti pakkuja võib olla mingi lihtne ärikas, kel eelkõige himu gringo (nii nimetatakse mittehispaaniakeelseid valgeid kogu Ladina-Ameerikas, kuid see sobib üldnimetuseks lääne kultuuri kandjatele üle maailma) rahakoti sisu vastu. Kuid! Tasub ringi vaadata. Pealegi pole välistatud, et need kes on aktiivsemad välismaalastega suhtlejad, osutuvad ka paremateks armastuskunsti valdajateks. On ju kõrgendatud libiido see, mis ajab nii isase kui emase kontakti otsima. Ja siis ei tasu küll enam teoritiseerida selle üle, et "vot kus matsid ei viitsi mind enne seksi sööta ega joota, vaid tahavad kohe asja kalllale asuda"! Ega mehed peale Maarjamaa kuskil mujal ole nagu "männijuurikad" ja naised nagu "auguga lauad"! Turistid, sealhulgas seksturistid, viibivad ju kuurordis tavaliselt lühiajaliselt - milleks siis veel nõmedale flirtimisele aega kulutada. Siia sai ju seksimõnusid nautima tuldud...

Parimad seksimaad

Iga inimese seksuaalsus on individuaalne, kuid siinkohal julgeks siiski mõned valikupõhimõtted välja jagada neile kodus salaja kiibitsevatele huvilistele, kes ennast Eestis kuidagi vabaks ei julge lasta. Kui rahakott kõhnuke ja kaugele sõita ei jõua, siis tuleb mõni bussireis Euroopasse valida. Ning loomulikult Lõuna-Euroopasse, Vahemere äärde, sest pole siin ilmas midagi aseksuaalsemat kui 5 + 3 riigid - Põhjamaad ning Baltikum! Hispaania, Portugali ja Itaalia mereäärsetel kaljunukkidel ja koobastes võib aga murutarliku sõnavara kasutades ennast ehk teisi kasvõi "neljaks n...da".
Kariibi mere piirkond ja Lõuna-Ameerika riigid on aga väga kõrgelt euromeremeeste seas hinnatud. Isegi vene morjak ei kohku tagasi ca 50-krooniseid tüdrukuid kohates. Ning erinevalt Lily ja teiste taoliste baaride tüdrukutest, teevad nad oma tööd tõeliselt professionaalse hoole ja armastusega. Lisaks on alati õhus võimalus mõni tütarlaps ladina riikides lihtsalt niisama ära rääkida.
Eesti solaariumipruunist vähegi kahvatuma nahavärviga tüdrukutel ei teki aga üheski riigis probleeme. Seetõttu tundub arusaamatu, miks Eesti naised lähevad mõnikord reisile lootusega mõne talupoegliku isendiga bussi tagaistmel viinaromantikat kogeda. Astuge ligi ükskõik millisele pruunisilmsele machole ükskõik millises maailma paigas, leidke ettekääne jutu alustamiseks ükskõik millises keeles, ja teie õnnetund saabub lähimate minutite jooksul. Ainult ärge raisake aega mingitele flirtimismängudele - pipardada jõuate ülejäänud aasta jooksul Eestiski.

Idamaad ei paku ainult seksi

Indiasse, Taisse ja Lähis-Idasse reisijad peaksid meeles pidama, et sinna sõidetakse eelkõige kultuuri, ajaloo ja idamaade mõttemaailmaga tutvuma. Mehed võivad vaid Tai odavatele tüdrukutele (ja poistele) loota. Indias on tüdrukud poistest 3-5 korda kallimad ja islamimaades ei tule tüdruku hankimine kõne allagi. Blondiinid võtavad jälle omakorda nii türgi, araabia kui hindu meestel jalad nõrgaks. Mõnede India ürgsete suguharude juures tähendab blondiini saabumine vaat et jumala Maale laskumist - teda uudistatakse ja katsutakse ilma, et kellelgi tuleks üldse mõtessegi nn jumalannaga alakehalisse vahekorda astuda.
Samas peab gringo tüdruk olema teadlik sellest, et näiteks enne moslemiga vahekorda astumist on kohustuslik oma tutt ära raseerida. Vastasel korral arvavad türklased või araablased, et põhjamaine näkk on mingi hirmsa viiruse (paremal juhul tripper, halvemal süüfilis või AIDS) kandja ja ehmatavad end poolsurnuks. Igatahes, kui araabia keel selge, uurige kohalikelt suguõdedelt, kuidas enne siresäärtest V-kuju moodustamist sealsete meestega ümber käia.
Lõpuks tahaks sirjedele ja teistele seksihuvilistele mainida, et Indiasse tasub ikkagi minna sealset eksootilist ja rikkalikku loodust, religiooni- või kultuuripärandit ning idamaist rahulikku ja voolavat elustiili otsima ja nautima. Anglo-ameerikalik tormakusse kalduv burgerkultuur saabub meile ning mikihiire kõrvad kasvavad inimestele Eestis iseenesestki.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.