Majutusarvustus: Lielauce kämping

Aucest otse põhjasuunas asub Lielauce, mille järvede äärest leiab kämpingu, mida Reisijutud.com seekord testiski. Tavalised kolmnurkmajakesed, järv ja mõis lähedal, kukekommipood ja korralik konnakontsert kämpingus asuvate konnatiikide kaldal kuuluvad asja juurde.

Kohalejõudmine on lihtne, Lielauce kämping "Lielauces Klingeris" omab kodulehte ja majutuse viidad on tee peal ka väljas, ehkki kämpingu õiget nime on lätikeelsete siltidega raske ära tunda. Kõrvalmajas elab haldaja ning tema käest saab ka kolme lati eest linad. Muidu saab aga onni magamiskotis ööbimiseks.

Erinevalt näiteks Gauratsi ööbimiskohast on platsi serval asuvad WC-putkad tõepoolest WC-d vesiklosetiga. Majakesed on kahe- kuni kuuekohalised (vähemalt sellel platsil, mida meie kasutasime). Hommikune hambapesu käib konnatiigi kaldal asuva veekraani juures lobistades. Vesi on kergelt mudamaitseline, aga pesuks kõlbab küll. Joogiks saab küsida allikavett.

Muude mugavuste juurde kuulub lõkkeplats, kalapüügivõimalus tiikidest, kuhu on kala sisse lastud, elekter kõigis majakestes ja isegi vähipüük on tegevustes ära nimetatud.

Kuna kämpinguomanik peab ka poodi, siis on 24 tundi ööpäevas võimalik seda ka külastada. Kõik elementaarne on saadaval, sealhulgas ka lõkkepuud.

Majakesed pole just eurorahadega värskelt püstitatud, kuid igati korralikud ja miskit nuriseda pole.

Tasuta saab ka palju asju. Näiteks kalapüügi jaoks lisatasu puudub (aga püügiluba peab olema), paadisõit on tasuta, raviv allikavesi on tasuta. Kuid koeri platsile ei lubata, samuti tuleb platsile sõitva auto eest tasuda kolm latti päevas.

Vaata ka pildigaleriid sealtkandist.

PLUSSID
Veega WC
Tasuta tegevused järvel

MIINUSED
koertega ei saa
öine konnalärm

HIND
15 latti maja (3 latti linad) - juuni 2012

Asukoht

56.52398, 22.89623699999993

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.