Puhkus lastega - kuidas valida parim reisikohver?

Foto: Tatiana Syrikova, Pexels

(Sisuturundus)

Puhkus lastega võib olla üks elu kõige meeldejäävamaid kogemusi. Selleks, et reis sujuks võimalikult muretult, on aga oluline valida õige kohver. Perele vajad sellis kohvrit, mis mahutab kõik olulise, mida on mugav transportida ja mis on ka vastupidav. Samal ajal on hea idee osta kohver ka lapsele, et ei peaks kogu kraami suurde kohvrisse ära mahutama ning ühtlasi õpetada oma pesamunale iseseisvust. Kuidas aga leida see "õige" kohver? Jagame sinuga mõningaid näpunäiteid.

Laste kohvrid

Esiteks tasub mõelda oma pisikeste pereliikmete kohvritele. Isiklik kohver võib olla suurepärane võimalus lapsele õpetada reisiks vajaliku kraami pakkimist ja oma asjade eest vastutuse võtmist.

Lastele mõeldud kohvrid on sageli värvikirevad ja kaunistatud nende lemmiktegelaste piltidega. Siiski, ära lase end ainult välimusest eksitada.

Oluline on, et kohver oleks lapsel hõlpsasti veetav. Selleks peaks kohvril olema stabiilsed rattad ja reguleeritava pikkusega käepide. Lisaks tasub jälgida, et kohver oleks piisavalt suur, et mahutada kõik vajalikud asjad, kuid piisavalt kompaktne, et väike reisisell saab seda mugavalt iseseisvalt kaasas kanda.

Reisikohvrid suurtele

Käsipagasi ja suurte reisikohvrite puhul on valik kordades suurem.

Heal reisikohvril on 4 ratast mugavaks veeretamiseks ning kvaliteetne teleskoopkäepide. Kohvri sisu turvalisuse tagab sisseehitatud lukustussüsteem, millega saad tõmblukud sulgeda koodiga turvakinnitisse, tabalukku kasutamata.

Lisaks on oluline mõelda kohvri sisemusele. Kas seal on piisavalt ruumi oluliste asjade jaoks? Kas on olemas eraldi sektsioonid riiete, mänguasjade jahügieenitarvete mahutamiseks? Kas kohvri välisküljel on eraldi turvaline tasku dokumentidele?

Reisiga kaasnevad kulutused

Investeering heasse kohvrisse tasub end kuhjaga ära. Odavatel kohvritel on pahatihti ka ebakvaliteetselt kinnitatud rattad, mis murduvad esimese müksu peale ja muudavad kohvri kasutamise koheselt ebamugavaks.

Kujuta ette olukorda, kus oled kogu perega võõras lennujaamas ja pead hakkama tegelema lisaks lastele ka purunenud kohvri transportimisele ja asjade ümberpakkimisele. Sel hetkel ilmselt sooviksid, et oleksid panustanud veidi rohkem kvaliteetse kohvri ostmisesse.

Odav kohver peab vastu vaid mõne reisi, kuid kvaliteetne kohver suudab väga edukalt vastu pidada ka üle 10 aasta.

Lisaks kohvri ostule kaasneb reisimisega ka palju muid kulutusi. Eriti, kui reisida lastega. Kuidas aga katta kõik need kulutused? Kui soovid reisiks lisaraha, on sul võimalus avadaESTO Krediidiliin. Isikliku krediidiliiniga tasud intressi vaid summalt, mille oma kontole välja kannad ning tagasimaksed saad ajastada paindliku maksegraafiku alusel. Lisaks saad väljamakseid sooritada esimesed 30 päeva 0% intressiga!* Tutvu tingimustega kodulehel: https://esto.eu/ee/krediidiliin. Nii saad oma igapäevaseid kulutusi hõlpsasti hallata ning keskenduda kõige olulisemale - puhkuse nautimisele.

Pea meeles, et reisikohvri valimine on investeering reisi mugavusse ja õnnestumisse. Seega, vali targalt ja ära võta ebavajalike riske odava reisikohvri näol.

Head reisi ja muretut puhkuse nautimist kogu perega!

Samuti soovitame teil külastada artiklit https://arileht.delfi.ee/artikkel/120064134/bolt-ja-esto-kaivitavad-jarelmaksuteenuse-bolt-pay-later.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.