Eestis loodi turismiteenuse pakkujatele unikaalne müügi- ja haldusplatvorm

Juhan Pukk

Flowit Estonia partner Juhan-Madis Pukk.

Tarkvarafirma Flowit ja Turingery OÜ lõid ainulaadse turismiteenuste müügi- ja haldustarkvara Touringery, mille eesmärgiks on kasvatada turismisektori käivet ja kasumit vähemalt 30%. Arenduse vastu tunneb huvi ka Google.

Järgmise põlvkonna müügi- ja haldustarkvara Touringery muudab tellimuste saamise ja haldamise turismiettevõtjatele efektiivsemaks ning lihtsamaks kui seda pakub majutusasutustele mõeldud keskkond Booking.com.

„Tegemist on maailmas unikaalse lahendusega, mis võimaldab teha müüki, ristmüüki, online broneeringut ja hallata nii koristaja ressurssi kui ka raamatupidamist,“ ütles Flowit Estonia partner Juhan-Madis Pukk. Touringery loob ettevõtetele võimaluse hallata kogu oma tegevust ühest kohast, vältida info lahknevust erinevates kanalites ning vähendada administreerimiskulusid vähemalt 50%.

Lisaks saavad tarbijad soetada erinevate teenusepakkujate teenuseid (majutus, elamus, toitlustus, transport) ühe ostuna.

“Sisuliselt on tegemist teenuste Booking.com-iga, ent Touringery on oluliselt lihtsam kasutada ja see pakub märksa laiemat funktsionaalsust,“ selgitas Pukk.

Tema sõnul on Touringery ühelt poolt müügikanal majutus- ja teenusepakkujatele ning teisalt platvorm teenuste haldamiseks. Loodud tarkvara on ühtviisi kasulik nii väikestele, keskmistele kui suurtele teenusepakkujatele, kes tegelevad kanuumatkade korraldamise, ratsutamise, cateringi, rattalaenutuse, suitsusauna rentimise, joogaringi või ükskõik millise muu turismiteenusega (või ka nende kõigiga korraga).

Touringery täidab ööpäevaringselt administraatori, klienditeenindaja, edasimüüja kui ka raamatupidaja rolli, andes sellega ettevõtjale uued võimekused ja vabaduse. Selle tarkvara kaudu saab hallata broneeringuid, ressursse ja kliendiandmeid, automatiseerida kirjavahetust, võtta vastu makseid ja teha online chek-in’i, korraldada ristmüüki ning raamatupidamist ja esitada aruandeid.

Lisaks on Touringeryl lihtne ürituste korraldamise funktsionaalsus – ideest piletimüügini kulub ligi viis minutit.

Touringery lahenduse vastu on suurt huvi üles näidanud Google, nähes selles lisandväärtust oma otsingumootorile. See loob Touringeryga liitunud ettevõtetele teenuste müügiks palju paremad võimalused. „Teadupärast saab 75% broneeringutest alguse läbi Google otsingu, ent teenuste tellimiseni jõutakse läbi vahendajate. Touringery võimaldab klientidel jõuda teenusepakkujani ilma vahendajateta ühe hiireklikiga,“ selgitas Pukk.

Uudne tarkvara sündis koostöös Eesti turismiettevõtjatega ning projekti toetas Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS).

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.