Viking Line teeb sel suvel erikruiisid Ahvenamaale ja Gotlandile

Viking Line Gabriella.

Viking Line kavandab sel suvel erikruiisid laevaga Gabriella Tallinnast otse Ahvenamaa pealinna Maarianhaminasse, mis oli eelmisel suvel väga populaarne külastussadam. Uue sihtkohana lisandub Gotland, mille pealinna Visbysse saab sõita Helsingi kaudu.

Kruiisireisijatel on võimalus lisaks broneerida ka tegevusi sihtkohas. Ahvenamaal pakutakse eestikeelseid ekskursioone giid Katrin Stalde juhtimisel. Ringreisi jooksul tutvutakse saare ajalooga, räägitakse lugusid kohalikust kultuurist ja elust ning nauditakse merevaateid. Visbys on aga võimalus külastada Kneippbyni suvemaailma, kohtuda Pipi Pikksukaga või suures veepargis sulistada.

"Meie reisijad on pikalt uusi sihtkohti oodanud. Tõenäoliselt jätkuvad mitmed välismaale reisimise piirangud ka sel suvel. Läänemere kruiisid võimaldavad kogeda reisielamust võõrsil, olles samal ajal väga turvaline viis reisimiseks,” märgib Viking Line’i müügidirektor Kaj Takolander.

Lisaks veebruari alguses müüki tulnud erikruiisidele kavatseb Viking Line kevade jooksul tutvustada veel teisigi uusi reisisihtkohti.

Kruiisidele lubatakse piiratud arv reisijaid ja järgitakse rangeid hügieeninõudeid. Viking Line'ile on antud DNV-GLi My Care sertifikaat, mis tõendab, et kõigil laevadel ja sadamaterminalides tullakse edukalt toime nakkusohu ennetamise ja haldamisega.

Ahvenamaa kruiisid alustavad Tallinnast 30. juunil ja 8. augustil. Gotlandi kruiisid algavad Helsingist 18. juunil ja 16. juulil 2021.

Asukoht

57.6348, 18.29484

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.