Opera, Hilton raudtejaama taga

Hilton Paris Opera.

Pariisis on öömajadega igal aastaajal kitsas või õigemini - kulukas. Kesklinna öömajad on kas väga luksuslikud või väga väikesed. Selles suhtes on Hilton Paris Opera üsna hea valik - see on siiski neljatärnihotell ja tube leidub igast hinnaklassist - alates 250 eurost kuni 1860-eurose peretoani. Kuldne keskmine on umbes 500-600 eurot.

Asukoht Pariisi saabuja jaoks on superhea. Kui tuled lennukiga, unusta taksod, sest need veedavad ummikutes mõnikord tunde. Võta lennujaamast rong ja maandu Gare du Nordis, sealt on ühe peatuse jagu teise RER-i või metrooga juba Gare Saint-Lazare´i.

Hotell on stiilne vana ehitis, sissepääs ja fuajee grandioosne. Krediitkaardilt broneeritakse kohe 200 eurot, mis lisab hotellile väärikust.

Hilton paris Opera tuba

Numbrituba on üsna keskmise suurusega, neljale tärnile kohaselt väga kõrgete lagedega ja konditsioneeriga. Temperatuuri saab üsna kiirelt üles esialgu jahedas toas, avaras duširuumis on põrandaküte ja aken.

Opera duširuum.

Hiltoni telekavad on Pariisis väga Prantsuse-kesksed, telekast palju valikut pole. WiFi on piisavalt korralik, ehkki striimimiseks kipub veidi väheks jääma. Voodite kõrval on mitu USB-pesa, et saaksid oma nutiseadmeid mugavalt laadida. 

Opera 2

Hilton Paris Opera lähedal on, nagu nimigi vihjab, ooper, kuid ka Louvre on sealsamas, Concorde´i väljak ja isegi Jumalaema kirik on jalutuskäigu kaugusel. Veidi rohkem, kui kaks kilomeetrit tuleb kulgeda Eiffeli torni juurde, mis jääb kaugemale.

Hotelli hommikusöök on kasin, lausa ebatavaliselt kasin. Siiski saab elementaarsed prantsuse saia ja singi ampsud tehtud, moosi on ka. 

Hotelliteenindus on põhjalik, hommikul käivad ukse taga lausa mitu tegelast - kes tahab koristada, kes veepudeleid vahetada. Vesi on tasuta, minibaaris aga üsna krõbedad hinnad. Väike kokakoola 8 eurot jne.

Kokkuvõttes aga võib seda hotelli siiski soovitada neile, kes enam kui kolmesaja euro sugust hinda Pariisi südalinnas ei pelga. Sest selle raha eest saad tõesti otse Pariisi südamesse öömaja. Veidi ettevaatust ainult kohe hotelli taga asuva raudteejaamaga - selle tõttu on ka hotelli läheduses pidevalt turiste tüütavaid tegelasi. 

Hilton Paris Opera

PLUSSID

+ hea asukoht
+ mitte üle mõistuse hind sellises asukohas
+ korralik mugav numbrituba, hea teenindus

MIINUSED

- kesine hommikusöök
- TV-kanalite valik
- kohe raudteejaama esisel lärmakal platsil, kus on palju turistide tülitajaid

HINNAD

Alates 249 eurost (2019)

Vaata hetkehindu Booking.com-ist:

Booking.com

Asukoht

48.875691, 2.325528

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.