Hotell Gran Meliá Palacio de los Duques - loss kuningalossi läheduses, mõne kiiksuga

Gran Meliá Palacio de los Duques.

 

Madridi kesklinnas, lühikese jalutuskäigu kaugusel kuningalossist on tänavalt vaadates üsna vähemärgatav hotell Gran Meliá Palacio de los Duques. Tegemist on 19. sajandist pärit lossiga, mis tundub seest suurem kui väljast. 

Hotelli ette toob takso külalise ainult korraks peatudes, sest ruumi kitsal tänaval on väga vähe. Kuid see on võrreldes väga hea asukohaga muidugi pisiasi. Põhiline on see, et hotellist saab tõesti otse igale poole vajalikesse kohtadesse ja vaatamisväärsuste juurde - lisaks kuningalossile ja katedraalile vanalinna, Cervantese kuju juurde, moodsale Madridi "Times Square´ile". 

Hotelli teenindus on erakordselt sõbralik. Tähelepanu jagub nii ruumide koristajatelt kui vastuvõtuleti administraatorilt. Päeval on käinud keegi toas asju ritta seadmas, isegi hambahari sätiti topsi.

Kuigi trepp kipub olema natuke kulunud ning vaipade ja kardinatega koridorides on ehk veidi üle pingutatud, on numbrituba igati hispaaniapäraselt stiilne ja luksuslik.

Melia duširuum.

Duširuum-vannituba on piisavalt suur, võib-olla ainult harjumatu nende jaoks, kellele tundub suur klaassein vanni ääres harjumatu. Kuid saab kardina ette tõmmata (toa poolt). Internet on kiire, telerist muidugi mingeid Eesti ega isegi Soome kanaleid ei tule, aga Vahemere põhjakalda televisioonist saab põhjaliku ülevaate.

Hommikusöök on vägagi rikkalik ja taas teenindus ülimalt sõbralik - saabudes juhatatakse väikesele ringreisile, kus kohale juhataja näitab ilusti ära, kus miski asub. Suurtest valmis võileibadest hommikupraeni kõik on olemas, rohke söögivalik ja magustoiduvalik ka.

Võib-olla hind on ainult veidi krõbedavõitu, alates 237 eurost öö kohta. Aga jällegi - arvestades hoitelli luksuslikkust ja ülihead asukohta, tuleb sellega leppida. Hotelli kiiksuks ongi ülisõbralik teenindus - kui eestlasel meeldiks millegi üle vähemalt natuke nuriseda, siis võib-olla selle üle, et lausa pealetükkivalt viisakas, sind ei jäeta tähelepanuta.

PLUSSID

+ Väga hea asukoht
+ Väga sõbralik teenindus
+ Korralik hommikusöök

MIINUSED

- Veidi kitsavõitu tuba
- Klaasseinaga vannituba

HIND

Alates 237 € (2019)

Asukoht

40.4196838, -3.7096498

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.