Finnair hakkab sügisest lendama maailma suurimasse lennujaama

Pekingi uus lennujaam. Foto: Finnair

Finnair laiendab oma lennuvõrku Hiinas ja lisab Pekingi liinile kolm iganädalast lendu uude Pekingi Daxingi rahvusvahelisse lennujaama, mis avatakse selle aasta 30. septembrist.

Finnairiga saab alates 3. novembrist 2019 Pekingi Daxingi rahvusvahelisse lennujaama esmaspäeviti, kolmapäeviti ja pühapäeviti ning lende teenindab Airbus A330. Uued väljumised toovad täiendavat lennusagedust Finnairi praegustele igapäevastele lendudele Pekingi Capitali rahvusvahelisesse lennujaama.

„Saame uute lendudega reisijatele pakkuda veelgi paremaid ühendusi Pekingi ja Finnairi 100 sihtkoha vahel Euroopas. Varsti avatav uus Pekingi Daxingi rahvusvaheline lennujaam saab Hiinas rahvusvaheliste lendude sõlmpunktiks,” ütles Finnairi Ida-Euroopa ja Baltimaade juht Arunas Skuja.

Hiina on üks on üks Soome lennufirma põhiturgudest, kus Finnair teenindab seitset sihtkohta (Peking, Shanghai, Chongqing, Guangzhou, Hongkong, Nanjing, Xi’an).

Kevadel avalikustati ka koodijagamise koostöö kohalike lennufirmadega China Southern ja Juneyao Airlines, mis teeb Finnairi klientidele Hiinas kättesaadavaks 13 uut sihtkohta.

Asukoht

39.509756, 116.4098118

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.