2021: Disney alustab galaktikatevaheliste puhkusereisidega Star Warsi stiilis

Star Wars: Galactic Starcruiser. (C) The Walt Disney Company Ltd

Disney hakkab juba sel aastal müüma broneeringuid oma uue puhkekeskuse Star Wars: Galactic Starcruiser "reisidele". Seda ei saa võtta tavalise hotellimajutusena. Ka teemapargina pole see päris tavaline, sest kohapeal ollakse kaks ööd ning parima elamuse saamiseks võiks sel ajal välismaailma mitte väga külastada.

Tegemist on kolmepäevase "kosmosereisiga" Star Warsi stiilis galaktikatevahelisel kosmoselaeval Galactic Starcruiser. Kõik on tehtud võimalikult ehedaks Star Warsi elamuseks, mille keskel saaksid ise olla.

Orlandos on juba ennegi olnud Star Warsi teemaparke -  Star Wars: Galaxy's Edge ja Star Wars: Rise of the Resistance on efektsed lõbustuspargid, kus saab nii ruumilises kinos aega veeta kui ka hiiglaslikes makettides tunda end korraks filmi keskel. Kuid Galactic StarCruiser tuleb VR ja AR ajastul teisiti. See pole hotell, kus saab ööbida ja päeval rahulikult ümbruse atraktsioonidega tutvuda, vaid pigem kruiisilaev - teema põhjal siis kruiisi-kosmoselaev, mis teeb kahe päeva jooksul põneva galaktikatevahelise reisi koos ekskursioonidega, meelelahutus- ja toitlustuskohtadega.

Kaks ööd ja kolm päeva ollakse teemapargis nagu kruiisilaeval muu maailmaga suhteliselt vähe ühenduses olles. teemakohaselt võiks ju ka andmeside olla näiteks tundudepikkuse viitega. Erinevalt kruiisilaevadest on see teemapark täielikult detailideni teemakohane ja vastavalt disainitud. Aknast välja vaadates näed loomulikult kosmost ja mõnikord ka teisi kosmoselaevu.

Kabiin. (C) The Walt Disney Company

Ehkki hindu pole veel avalikustatud, räägivad kuulujutud hinnavahemikust 1600-1800 dollarit, mille eest saab erinevalt kruiisilaevast hotellilaadse hinnastusega suurema või väiksema ruumi, kuhu mahutada kas ainult kaks täiskasvanut või lastega pere. 

Hinna sees võivad olla mitmed atraktsioonid nagu kaptenisilla külastuskäik, lasermõõgaharjutused ja külaskäik mõnele planeedile, kuid kindlasti on ka hulk lisateenuseid, mille eest lisaks raha küsitakse. 

Kõik algab efektsest Launchpod´ist, millega tehakse teemapargi terminalist sööst orbiidile, kus ootab intergalaktiline kruiiser. Kosmosejaama fuajees kohtuvad nii maalased kui ka galaktikatevaheline seltksond, nagu Star Warsis ikka. On rüselust ja kergeid konflikte, erinevaid eluvorme ja sagimist.

Igal toal on oma illuminaator, kust saab kosmost jälgida. Päevaekskursioonid viivad aga Disney teistesse "maapealsetesse" teemaparkidesse, kui on soovi.

 

Asukoht

28.385233, -81.563874

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.