Hotelliarvustus: Scandic Hotel Anglais Stockholmis

Tuba ühele.Scandic Hotel Anglais on Stockholmis väga hea koha peal asuv Scandicu keti hotell. Otse hotelli ees on park. Otse hotelli taga jooksevad ööklubide tänavad. Gamla Stani ehk vanalinna ja kuningalossi juurde on vaid alla poole tunni jalutamist. Ühesõnaga - kõik on jalutuskäigu kaugusel.

Broneeri oma hotell siit.

Scandicu hotellidele iseloomulikult on ka selles hotellis tasuta WiFi.

Küberkuritegevuse ajastul ei saa sinna sisse niisama - alt retseptsioonist tuleb võtta (tasuta) 24 tunni paroolikaart. Üleval kaheksandal korrusel levis nett hästi.

See hotell pole siiski just vaikustarmastavale külalisele. Vaatamata kõige ülemisel korrusel olevale numbritoale oli öö suhteliselt lärmakas. Nagu öeldud, ööklubid on lähedal ja üks lausa hotelli enda fuajees. Sinna kogunevad õhtuti klubilised üle linna.

Minibaar on Anglaisis tühi. Tegemist on põhjamaade keskkonnateadliku hotelliketiga, sellepärast püütakse kõikjal olla keskkonda säästvad. Pole mõtet laduda minibaari täis, kui vaid üksikud külalised seda kasutavad. Kes tahab, ostab alt poest baari, mida tahab. Ukse magnetkaart on puust, vett soovitatakse juua kraanist, mitte pudelist ja rätikute vahetamiseks tuleb need muidugi põrandale visata, enne ei vahetata.

Ühene tuba on selles hotellis pisim, mida ma näinud olen. Peaaegu juba nagu Jaapani kapselhotellis. Aga kuna see on ühene, siis ühele inimesele käib küll.

Liftis on veidi tüütu süsteem, kus korruse numbri vajutamiseks tuleb uksekaart pilusse pista. Võiks ju olla mingi RFID süsteem puutekontaktita. Kui on palju rahvast, peavad kõik kordamööda oma uksekaardiga liftis jändama, et saaks korrust valida. Samas on see turvaline, võõras ei pääse üles.

Hommikune rootsi laud on rikkalik, ikkagi tegemist ju rootsi laua kodumaaga. Kui juba Rootsis olla, siis maksab hommikusöögilauas maitsta erinevaid heeringaid - magusatest roiskunudhapudeni.

Hind on hotellis kallis - alates 1200 Eesti kroonist, kuid tegemist on ikkagi Stockholmi kesklinna hotelliga. Ja teenindus ülimalt täpne - näiteks lennujaama taksot tellides hakati takseofirmasse juba siis üle helistama, kui lubatud ajast viis minutit oli üle läinud.

PLUSSID

  • väga hea asukoht
  • tasuta WiFi

MIINUSED

  • kallis
  • lärmakas piirkonnas

HIND

  • ca 150 eurot
Asukoht

59.3370352667976, 18.073012948052565

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.