Hotelliarvustus: AC Barcelona

See neljatärnihotell ei asu just La Ramblal (ajaloolisel peatänaval), kuid siiski suhteliselt mugavas kohas, kui sõidetakse mõnele konverentsile CCIB konverentsikeskusse mere ääres.

AC Barcelona on nimelt samas kompleksis kui messikeskus. Pooled toad veel vaatega merele.

Imelik, et hotell puudus igasuguste navigaatorite andmebaasidest - Tomtom ei osanud kohale juhatada ja Microsoft Autoroute ei leidnud ka hotelli üles. Siiski on sinna pääsemine suhteliselt lihtne: taksojuhile võib öelda et Rambla de Prim´i ja Diagonali ristmikul. Hotell asub nimelt selle ringtee ääres, mis lõpetab läbi Barcelona diagonaalis kulgeva Diagonali avenüü.
AC Barcelona on stiilne Hispaania disaini meistriteos. Detailideni on hoitud modernsest kuubilisest stiilist kinni. Numbrituba on luksuslik. Kraanikauss näiteks on klaasist. Seda käiakse iga päev nühkimas, nii et õhtuks pole enam kuivanud veepritsmeid.
Selle pideva nühkimise ja uuendamise pärast ei saa aga AC Barcelonat kuigi keskkonnasõbralikuks pidada. Iga päev vahetatakse kasutatud seep-shampoon-dushigeel kohe välja, ehkki neist on kulutatud vaid mõni tilk. Isegi kui kammi pakendist välja võtad, on järgmiseks õhtuls jälle uus kamm pakendis asemel. Seega teenindus on tipptasemel, aga asjade raiskamise hinnaga.
Hommikusöök oli muidu igati viisaka hotelli restoranis tagasihoidlik. Kes Tapasest lugu peab, siis teatava mööndusega võis nimetada hommikusi saiasuupisteid ka tapaseks. Teenindus siiski jälle tipptasemel ja hoolitsev.
Kesklinna saab hotellist kõige mugavamalt metrooga - 6 peatust Barcelonettasse. Jala on natuke liiga pikk maa - ca 4-5 km. Jalutada saab Diagonali alguses ja mere ääres, kus on isegi võimalik ujuda. Suvel näib tegutsevat hotelli taga väike lõbustuspark.
Hinnaklass on kallim kui keskmine, kuid mugavus on seda ilmselt väärt.

PLUSSID

  • mere ääres
  • esmaklassiline teenindus
  • mugav messituristile CCIB külastamiseks

MIINUSED
 

  • kesklinnast eemal
  • kallis
Asukoht

41.409906, 2.21865600000001

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.