Hotelliarvustus: Starest hotell Tartus Annelinnas

Broneerisime siis ära - kahene tuba 515 krooni, saabus ka kinnitus, et kõik on OK.
Otsisime endale öömaja Tallinnast Lõuna-Eestisse sõites Piibe maantee ääres ning ega palju valida polnudki. Voore külalistemaja oli kallis ning Tartus jäi just õiges suunas - Räpina suunas tee äärde Starest, mida sai ka netis broneerida.
Koht pole just midagi idüllilist, tüüpiline nõukogudeaegse lasteaia-tüüpprojektiga maja, mille kahes tiivas on hotell ja keskmises, neid ühendavas tiivas taarapunkt, loomakliinik, solaarium ja veel asutusi. Enam-vähem euroremont igal pool, selline läbisõiduhotell, kuhu ilmselt majutatakse kaugsõiduautojuhte ja Tartusse väljast toodud ehitajaid ja töömehi. kodulehel on kirjas, et tegemist on hotelliga, juurdepääsukaardil on aga märgitud, nagu oleks Starest pigem hostel. Eks ta selline hostel rohkem tunduski. WiFit lubati ka, aga numbrituppa see ei ulatunud.
Teenindus viisakas, kuid hotelli eurointerjöör juba veidi väsinud. Põrandakatted kulunud ja tolmused, toad täis suitsetatud. Ka väikese lapsega saab täissuitsetatud toa, ilmselt on töömehed ka kõik teised numbrid täis tossutanud, nii et midagi paremat pakkuda pole. Lastevoodi oli olemas, tuba väga pisike, kuid vaikne ja rahulik öösel, kuigi hotelli teises tiivas käis pulm. Seda aga numbritubade teises tiivas kosta polnud.
Ka WC-dushiruum oli veidi väsinud olemisega, hallitama hakkav silikoon ja koorunud värviga dushialus, aga kõik töötas.
Erinevalt mitmetest teistest hotellidest, mida vaatasime, oli Starestis ka hommikusöök hinna sees. See oli küll üsna minimaalne, aga sinki-vorsti-juustu-muna sai varakult kõhu täis ja kohvi-morssi ka peale. Hommikused külalised hotellis olid Läti koolilapsed.
Põhimõtteliselt võib öelda, et odavaks öömajaks teel Põhja-Eestist mööda Piibe maanteed lõunasse Starest käib kah, kuid mittesuitsetaja jaoks võib järgmisel korral tulekust loobuma sundida täissuitsetatud numbrituba. Tartu kesklinnas on hinnatase muidugi tunduvalt kallim, see hotell tunduski kas kõige odavam või üks odavamatest. Isegi tudengilinnakust oli odavam. Järgmine kord aga prooviks mõnda muud majutusasutust, kui Tartus vaja peatuda.
PLUSSID

  • hea hind
  • hommikusöök hinna sees

MIINUSED

  • kesklinnast eemal, ilmetus Annelinnas
  • täissuitsetatud toad, kuluma hakkav interjöör

HINNAKLASS: odavaim, kahene tuba 515 kr.

Asukoht

58.370114, 26.775315999999975

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.