Hotelliarvustus: Reval Hotel Latvia

Kes meist poleks Riias töölähetusel või konverentsil olles peatunud Reval Hotel Latvias? Või kui vähemalt seal peatunud pole, on see maamärk kindlasti silma jäänud Tallinna poolt mööda vabaduse puiesteed lähenedes.

Hotelli põhitrump on asukoht. Täiesti linnasüdames, mõnedsajad meetrid Riia vabadussambast, kohe vanalinna külje all.

Kõrghoonest avanevad head vaated linnale, all on moodne konverentsikeskus, restoranid, baarid. Ülemiselt 26. korruse Skyline baarist saab nüüd valgetel öödel veelgi pikendada päikeseloojangut.

Numbritubades on WiFi tasuta, erinevalt näiteks Radisson SASist pole vaja kuskilt ka koodikaarti küsida, töötab. WiFi kiirus on nagu hotellides ikka kesine, kuid saab meili ja veebiga hakkama küll.

Paraku on ka suitsetamiskeeluga Lätit tabanud täissuitsetatud tubade needus. Isegi kui märkida oma soovilehele mittesuitsetaja tuba, saab täistossutatud ruumi. Milles asi, kas puhta toa täissuitsetamise eest enam krediitkaardilt maha ei võeta? Suitsetajatest kliendid on nii olulised? Ja see pole olnud ainuke kord, kui sinna antakse mittesuitsetaja tuba soovinule suitsuhaisune tuba.

Hommikusöök on Latvias rikkalik, suur hotell tähendab, et hommikul on ka palju rahvast, kuid vaagnad tühjaks ei saa ja täidetakse kiirelt.

Hinnad on muidugi inflatsiooni käes vaevlevas Lätis igal pool probleem. Kunagi ei tea, millega siis seekord üllatatakse. Latvias ööbida on kallis ja näiteks üleval Sky Baris midagi tellida lausa hirmkallis. Parem on minna sööma-jooma sinnasamasse lähedal asuvasse vanalinna, kus on ka kallis, aga vähem.

27. korrusel saab numbritoaline ka tasuta sauna ja jõusaali kasutada.
Kokkuvõtteks võib öelda, et ärireisijale ilmselt hea valik. Parkimiskohtadega ehk tekib probleeme, sest ei kujuta ette, kuhu seal auto jätta. Samas on enamus konverentse peetud Latvias, seega konverentsituristile hea valik. Puhkusereisijale ehk liiga kallis ja liiga suur hotell.

PLUSSID

  • hea asukoht kesklinnas
  • tasuta WiFi ja saun
  • korralik hommikusöök

MIINUSED
 

  • täissuitsetatud toad
  • kallid baarid
Asukoht

56.954957, 24.117668999999978

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.