Kas avalike metsaonnide kinnipaneku algus?

Idüll RMK matkaonnis. Sellist ilu ja romantikat annab ikka välja mõelda, kui ise pole onnis käinud :PRMK pani kinni Vanapagana metsaonni ja muutis metsamajaks, kus saab tasu eest etteteatamisega ööbida. Neid juhuseid on ennegi olnud, kui avalikust igaüheõiguse-onnist on saanud kinnine, etteteatamisega tasuline jne metsamaja.

Kas see on avalike onnide kinnipaneku algus? Kas RMK-le sai viimaseks tilgaks karikas teismeliste läbustamine sel suvel, kohalike purjutajate kogunemine onnidesse ja igaüheõiguse reegleid rikkuvate pikaajaliste puhkajate onnihõivamised? Ida-Virumaal põletati saun maha, Saaremaal on võimatu mõnda onni öömajale saada, sest seal on alati keegi ees mitu päeva järjest ja nii ööl kui päeval, samuti on kohalikud turismiettevõtjad natuke pahased, et majutusturgu niimoodi tasuta majutusvõimalusega  segatakse.

Tahaks siiski loota, et tasuta igaüheõigusega onnid jäävad. Nad võiksid olla veel kaugemal autoga ligipääsetavatest kohtadest ja veel eraldatumad, aga võiksid ikkagi olla. Kui on kaugel üksildases kohas, ei viitsi ka niisama läbustajad tulla, sest nende tegevusraadius jääb reeglina 400 meetri kaugusele autost.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.