BudgetTraveli maailma veidramad hotellid

Kui Eestis saab veidraimate hotellide elamuse, kui hiilida ööbima mõnesse "põrandaalusesse" öömajja, siis maailmas leidub täiesti ametlikke veidraid hotelle, mis on oma tärnid välja teeninud ka eriliseks jäädes.

BudgetTravel on leidnud kümmekond hotelli, mis pole tavalised.

Näiteks on Berliinis asuvas Propeller Island City Lounge´is laste jalust ärasaamiseks lõvipuurid, kus nad pidavat heameelega istuma ja magama kogu öö.

Hollandi hotellis de Vrouwe Van Stavoren võib aga end tunda veinina, mis aastaid suures vaadis seisab, sest ööbimiskohad on paigutatud hiiglaslikesse kaheinimese-veinivaatidesse.

Jules' Undersea Lodge (pildil) on aga hotell, mille numbrituppa peab akvalangiga minema. Magada saab siiski kuivade linade vahel endises mereuuringukeskuses, mille illuminaatorite tagant mööduvad akvalangidega turistid oma veekindlate reisikohvrikestega retseptsiooni suunas.

Hotell Costa Verde aga näeb välja nagu lennukatastroofis džunglisse kukkunud lennuk. Seest on lennuvahend puuga üle löödud, nii et turist ärgates väga ära ei ehmataks.

kapselhotellid pole mitte ainult Tokyo veidrus, ka Prantsusmaal võib leida iseäralisi kapsleid, 70ndate ujuvaid "ellujäämiskapsleid", mille saab jõe äärde vette visata ja kus turistid lainetes loksudes veedavad merehaige öö.

Veel üks kapselhotelli meenutav majutusasutus on 25-tonnine veoauto, mis sõidab Brasiilia mägedes ja mille haagises on nagu silgud karbis 24 turisti naridesse surutud.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.