Hotelliarvustus: Connect Hotel Arlanda

Kui Stockholmi kaudu vaja edasi lennata, siis ca 6 km kaugusel terminalidest asub Connect hotell. Neid on paar tk veel – üks Skavsta lennuvälja (odavlennufirmade) ja teine Stockholmi lähedal.

2005. a ehitatud hotell on põhjamaiselt moodne. Ilmselt läheb külastajatele peale rohelisus, sellepärast rõhutatakse, et hotelli köetakse maaküttega ja energaivarustust toetavad päikesepaneelid. Et rohelisem ja odavam oleks, pole numbritubades telefone. Internet tüüpiliselt Rootsi hotellidele on tasuline, kuigi tuleb nii traadiga kui traadita. Maksab 80 SEK/ööpäev (2009).

Ei tea, kuidas on teiste kohapealsete hotellidega, kuid kohale pääseb väga mugavalt tasuta bussiga õhtuti (alates viiest). Hommikuti alates neljast üheksani saab hotellist tasuta transfeeriga lennujaama tagasi ka.

Hommikusöök algab lennujaamahotellile omaselt vara – kella neljast. Tasuta jalgrattad on laenutatavad ja kui õhtul jalutada, sest ega päris lähiümbruses midagi huvitavat polegi peale golfiväljakute.

Hind ca 600 SEK on ehk meie jaoks selline natuke kallivõitu. Ruumid on üsna pisikesed, aga mugavad ja energiasäästlikud, nagu hotell reklaamib. Lennujaamapoolse sissekäigu juures on isegi Arlanda lennukeid näha kõrgust võtmas või maandumas ja kuulda ka, aga tagaküljele jäävates numbritubades on vaikus.

Kokkuvõttes võiks Connect Arlandat soovitada küll – ümbrus küll nukravõitu natuke, aga eks see ongi rohkem turistidele mõeldud vahepeatus, mis lennugraafikute auklikkusest tekkinud ja vajalik vaid öö üleelamiseks, mis enamusele tava- ja ärituristidele oleks lennujaama pingil magades liig ekstreemne.

Plussid:

+ mugav ühendus lennujamaga

+ moodne disain nii fuajees kui tubades

+ tasuta jalgratas, saun, hommikusöök

Miinused:

- natuke kallivõitu

- pisikesed toad

- ümbruses pole suurt midagi teha

Asukoht

59.611746, 17.888670000000047

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.