Majutusarvustus - Lahemaa matkakeskus

Lahemaa Matkakeskus asub Lahemaal Loobu jõe kaldal, natuke eemal Peterburi tee sillast. Olen seal käinud neli korda - esimest korda siis, kui külastajate palkmajakest alles kokku pandi ja viimati 2010. aasta kevadel.

See on tegelikult hea koht Lahemaal nii väikese seminari korraldamiseks (nt 2009. aasta juunis toimus Loobus Drupali Eesti kasutajate kokkutulek) kui ööbimiseks peale perematka (Põhja-Kõrvemaa ja Suursoo ning ka Oandu matkarajad (1 ja 2) pole väga kaugel). Mahutab kuni 40 inimest. Kuid ideaalne on alustada-lõpetada Loobul kanuumatka. Samas on ka viburada, mida ei kohta just igas matkakeskuses.

Ööbima mahub Lahemaa Matkakeskuse 2. korrusel madratsitele kuni 40 inimest. Esimesel korrusel on suur saal, kamin, köögiruum, pesemisruum ja saun. Õues on veel püstkoda, veel üks majake ja Mõtteveski ning ahjuga tünn-bassein.

Parkla on erandlikult majast veidi eemal, suurema külatee ristis. Sealt tuleb oma kompsud paarsada meetrit mööda jalgrada läbi metsa vedada.

Saun on suur, sellepärast ehk mitte nii kuum, kui karmimad mehed ootaksid, aga peale matka saab naha soojaks küll. Pesemisvõimalused elementaarsed, üks dušš on olemas.

PLUSSID:

  • hea asukoht - suure tee lähedal, jõe kaldal
  • palju tegevusi kohe samas
  • palju ruumi

MIINUSED:

  • halb internetiühendus
  • parkimine majast eemal

TAVAHINNAD 2010, kroonides: Pühapäev - neljapäev 1900.-, reede 2400.-, laupäev 4900.-/seltskond (lähemalt vaata hetkehindu siit)

Asukoht

59.456626, 25.948898999999983

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.