Majutusarvustus: Võtikmetsa puhkemaja

Võtikmetsa puhkemaja asub Kose lähedal, kus pole just ülearu palju majutuskohti võtta. Tegemist on puhkemajaga - just sellisega, nagu see suveürituse korraldaja jaoks olema peab. Palju arhailisi põllutööriistu ja antiikseid maainimese igapäeva-asju, tünnisaun, grillikoda, püstkoda, väike tiik ja paar majakest, kus saab veel ööbida (suviti).

Puhkemaja ise on ehk väljast veel natuke liiga moodne ja on näha, et pole igale poole riputatud antiikesemetega samast ajastust, kuid see on vaid väike kosmeetiline lahkheli.

Asutuse kodulehelt puudub kohalejõudmise kaart, kuid kirjelduse järgi pole raske kohta leida. Allpool on ka link asukoha kaardile. Õues on atraktsioone lastele (liivakast, liuväli, kiik, võrkkiik), seega sobib ka pereüritusteks (hind 500 kr sisaldab viieks tunniks kogu Võtikmetsa Puhkemaja õueala alates kella 13.00- 18.00 E,T,K,N,P - aastal 2010). Suur katusealune on kamina ja laudadega, kus suvel võib suurem seltskond oma üritusega hakkama saada, natuke eemal asub püstkoda, tiigi ääres on väike katusealune ja kaks majakest mahutavad ka mõned inimesed (4 ühte majja), seega seltskonniti eraldumiseks on ka võimalusi. Keset õuet on suur kiik.

Sauna kahjuks ei saanud proovida, tünnisaun (1300 kr ööpäev) oli samuti kuiv, kuid saunamajakeses on ligi kümnel inimesel ka üsna lahe olemine. Rohkemaga läheb juba kitsaks. Köögis on kraanivesi, teisel korrusel puhkeruum ja magamisruum vooditega.

Ümbruses tegevuseks võib ehk olla veidi vähe atraktsioone vahetus läheduses, kuid auto või rattaga natuke kaugemale sõites võib ära käia Pitka mälestusmärgi juures, lähedalasuvates mõisates, Kosel, Ravilas, Polli loomaaias, Tuhala nõiakaevul, Loosalu rabas.

PLUSSID

- hea koht lastega üritusteks

- õues on ruumi seltskonnaüritusteks ja gruppide eraldumiseks

- stiilne sisustus ja puitmööbel

MIINUSED

- lähemas ümbruses pole palju teha

- maja rent väiksemale seltskonnale ja telkimine on kallivõitu

- suuremale seltskonnale jääb puhkemaja väikeseks

HINNAD 2010: kogu maja 4500 kr (v.a reede-laupäev), lastepidu 5 tundi 500 kr (v.a reede-laupäev), telkimine 125 kr ööpäev

Asukoht

59.128103, 25.161778000000027

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.