Hotelliarvustus: airBalticu hotell Islande Riias

Hotell Islande sattus reisijutud.com-i teele lihtsalt sellepärast, et see on airBalticu hotell, kuhu muuhulgas majutatakse ka need, kes airBalticu opereeritavatelt lendudelt Riias maha jäävad ja peavad öö Riias mööda saatma.

Peale formaalsuste vormistamist ja järgmise päeva lennule edasi registreerimist lennujaamas andis airBaltic viielatise vautšeri, mille sai lennujaamas toidule kulutada. Näiteks Lidos, mis on eestlaste seas populaarne. Lidos sai viie lati eest korraliku prae ja kui jook ka kõrvale võtta, tuli mõni latt juurde maksta. Vautšeri eest oli ka transfeer hotelli ja tagasi. meiesuguseid hilinenud lendudega mahajäänuid oli teisigi.

Hotell Islande on avatud 2006. aasta märtsis, seega mitte veel päris värvilõhnane, aga suhteliselt uus majutusasutus siiski. Nagu nimigi vihjab, asub hotell saarel, nii harva kui neid Lätis kohtab - jõesaarel. Vanalinna on Daugava kaldapealselt üle Vanšu vantsilla ca 15 minutit. Suurematest maamärkidest paikneb kohe sillapea teisel küljel Swedbanksi pilvelõhkuja.

Neljatärnihotell on igati tipp-topp, ruumid üsna suured ja korralikud, kuid registratsioon retseptsioonis kulges tavatult aeglaselt. Ka võis kurta veidi seinte läbikostvuse üle, kuid see ei häirinud siiski väga oluliselt.

Ruumi hinna sees (mis meile, hilinenud hädalistele pakuti) oli ka hommikusöök, kuid korralikku buffet´ lauda maitsta ei õnnestunudki, sest lend lahkus niivõrd vara. See-eest olid valmis toidupakikesed, mis komplekteerusid hommikusöögiks õunast, banaanist, jogurtist, mahlast ja kolmnurkvõileivast.

Hinnad kahele algavad (kui tulla tavaturistina) 58 eurost kaheses toas, mis sisaldab ka hommikusööki. Neljatärnihotelli kohta kesklinnas võib öelda, et hinnatase on keskmine või isegi soodsaks kalduv. Pealegi on sinna vanalinnast õhtul väga lihtne kohale jalutada ning ka lennujaam on vaid kümne minuti autosõidu kaugusel. 

Üldiselt võib seda hotelli soovitada, kui eeldada, et aeglane teenindus oli vaid selle hilise õhtu omapära ja pakitud kasin hommikusöök vaid meile, varastele lahkujatele. 

PLUSSID:

  • lähedal vanalinnale ja lennujaamale
  • Internet tasuta

MIINUSED:

  • kerget seinte läbikostvust võis märgata
  • aeglane retseptsiooniteenindus

HINNAD 2010. aasta sügisel: alates 58 eurot tuba kahele koos hommikusöögiga.

Asukoht

56.951341, 24.08432700000003

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.