Hotelliarvustus: Waldorf Hilton Londonis

Hotell Waldorf Hilton on hea valik neile, kellel on Londonit külastades vähe aega, et vaja ööbida otse Londoni südames. 

Reisijututoa broneerimise kaudu maksis odavaim Queen Deluxe ruum üheks ööks 200 eurot, King Deluxe ruumis algavad hinnad 500st eurost ja sviitidest ärme räägigi. Tegemist on viie tärni majutusasutusega.

Londoni kesklinn ongi kallis. Seega võib 200 eurot olla üsna hea hind viie tärni hotelli eest arvestades asukohta. Trafalgar Square´ini on jalutada alla viie minuti, samas on Waterloo sild, kust saab kiirelt ülevaate kõigist kesklinna olulistest maamärkidest. Hotelli naabruses asub kaubandusmeka Covent Garden. Kahe tunniga jõuab läbi kapata südalinna olulisimad vaatamisväärsused kuningalossini välja. 

Waldorf Hilton pakub hommikusööki lisatasu eest. Selle hind testimise hetkel oli 16 naela. Koos õhtusöögiga on poole kallim. Kuid muidugi ei pea hommikusööki just hotellist võtma. Kiire ja tuttava eine saab hommikul kiirelt ka kahe minuti kaugusel asuvast Starbucksist, kus on prii WiFi. See viimane on ka oluline, sest hotelli enda internet maksab kosmilised 20 naela ööpäev. Kui Londonis on plaan pikemalt olla, siis kasulikuks osutub andmesidega kõnekaart - ca 10 naela eest saab ca 0,5 GB andmemahuga 3G-d. Ja 3G ühendus lippas südalinnas päris hoogsalt.

Waldorf Hilton on vana hotell - just mõned aastad tagasi sai sada aastat täis. Vana ja väärikas. Ehtsas Briti impeeriumiaja stiilis. Fuajee on kitsuke ja ei midagi erilist, kuid restoran, banketisaalid ja basseiniruum on suursugused. 

Ka numbritoad on vanad ja väärikad. Tarbitud kaheksanda korruse pööningutuba küll lausa luksuslik ei tundunud, kuid kõik mugavused olid olemas. Aknad väikesevõitu ja avanevad maja taga asuva teatri räpasevõitu tehnikaterrassidele, kus lavatöölisi võib askeldamas silmata, kuid konditsioneer on vaikne, vannituba mugav ja teler korraliku valikuga. Põrand kohati nagises ja kriuksus, kuid muidu oli hotell vaikne. Mõni ootamatu nagin tekitas mõtte, et äkki siin kummitab.

Kaheksanda korruseni lift ei käi, seitsmendalt tuleb trepist korrus kõrgemale tõusta. Kui just ratastoolis pole, siis ilmselt see väga ei häiri.

Hotelli teenindus on sõbralik ja vaoshoitud. Personal jätab kõik meelde ja mäletab sinu soove ka pool päeva hiljem. Samas jälle hommikul vara enne "õiget" hommikusööki lahkudes mingit toitu kaasa ei pakutud.

Kui on kaks-kolm tundi vaba aega ja London veel avastamata, siis Waldorf Hiltonist maksab teha näiteks selline tiir: Strandi pidi Trafalgari väljakule, siis Scotland Yard ja Admiraliteedi maja (ratsanikud), Buckinghami palee aiad (Inn the Park, palju linde-loomi), Buckinghami palee, Big Ben, Thames (üle Wesminsteri silla), London Eye (rattaga sõitma ilmselt ei jõua), Hungerfordi sild, Northumberland ja Sherlock Holmesi pub, Covent Garden, Waterloo sild.

PLUSSID

+ väga hea asukoht
+ sõbralik atmosfäär

MIINUSED

- nagisev põrand
- kallivõitu

HINNATASE

Queen Deluxe ruum kahele alates 200 eurost (2011)

Vaata ka videot mõnetunnisest ringkäigust hotelli ümbruses:

Asukoht

51.512482, -0.11894499999993968

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.