Majutusarvustus: õdus majake Haapsalu õhtukaldal

Kalda Guesthouse.

Kui Haapsalus suvel öömaja otsida, siis Booking.com pakub välja väga palju erinevaid variante kuulsatest spaadest kortermaja tubadeni. Kui seltskond on suurem kui kaks, jääb võimalusi hotellides vähemaks, kuid alles jäävad mõnusad majakesed ja toakesed Haapsalu vanalinnas. Reisijutud üht sellist prooviski - lausa merekaldal, mis siis, et merevaateta.

Kalda Guesthouse on hiljuti kontoriruumidest ümber ehitatud. Sisseseade on suhteliselt värske, vaid elektrisüsteemiga on väike segadus: kontorilikud päevavalguslambid urisevad ja mõni lüliti käitub ettearvamatult. Kuid perega või kahest suurema seltskonnaga puhkamiseks on koht ideaalilähedane: kolm magamistuba, avar, lausa saalilik elutuba, kus asub kahhelikividest ahi, tasuta (Telia) Wifi ja dušš ning WC. Külalistemaja pakub külalistele komplekti hotellivarustust: sussid, hambahari, kingapuhastaja, isegi õmbluskomplekt riiete parandamiseks. On külmkapp ja söögiriistad, pliit, veekeetja, telekas, maja taga aias grilliterrass koos grilliga ja üsna privaatne aed. Autogi saab tänavalt ära parkida maja aia taha hoovi. 

Kalda Guesthouse - Haapsalu.

Kalda tänav kulgeb Haapsalu õhtukallast pidi, sealtsamast läheb mööda ka rannapromenaadi see osa, mis ühendab Paralepa randa viivaid jalgteid nii raudteejaama kaudu kui Õhtu Kallase tänava juurest mööda vana muuli. Asukoht on ühelt poolt ideaalne, eriti raudteejaama ja Paralepa ranna suhtes, teiselt poolt natuke kaugemal piiskopilossist ja Aafrika rannast. Vanalinna söögikohtadesse peab aguli vahel natuke jalutama.

Samas naabrivalve on tõhus - saabudes jälgib sind valvas silmapaar, mööduv kohalik elanik jääb vaatama, kes külalistemaja hoovi sisse keeras. 

Hotellipersonali külalistemaja puhul muidugi eriti ei näe, tullakse vaid võtit üle andma ja vastu võtma. Aga kuna tegemist on peaaegu privaatse majaga, kus kõik elamiseks vajalik olemas, siis ega pole vaja ka. Saab puhata nagu kohalik maja taga murul ja grillides, jättes auto hoovi ja jalutades rannapromenaadile või vanalinna. 

Kalda külalistemaja

PLUSSID

  • Privaatne, korras maja koos aia ja grilliga
  • Kõik eluks vajalik olemas, viisakas teenindus
  • Mõistlik hind suuremale seltskonnale

MIINUSED

  • Väikesed vead elektrisüsteemiga
  • Võiks olla piiskopilossile veidi lähemal

HIND

  • Kolmele 60-85 eurot
Asukoht

58.9427875, 23.5328424

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.