Moodne Rooma: majutus täiesti keset Riia linna vaikselt ja odavalt

Hotell Roma, numbrituba.

Selle eest, et seekord Riias nii kesklinnas ja nii odavalt sai majutuda, tuleb tänada hotell Evalinet, mis tühistas broneeringu väites, et kehtiv krediitkaart on kehtetu. Kuna Evaline ise oli peale tühistamist puupüsti täis bronnitud, ei jäänudki muud üle, kui Booking.com-ist välja sõeluda soodsaim pakkumine - hotell Roma täiesti Riia kesklinnas, vaatega ooperiteatrile ja vabadussambale.

Alla 55 euro eest öö reede õhtul neljatärnihotellis on väga hea hind. Täpsemalt oli pakkumine 53 euro eest. Tõsi, hommikusööki sellega ei kaasnenud, kuid kogu vanalinn on ju käe-jala juures, minna võib kuhu iganes. Pakuti ka hotelli seitsmendal korrusel 10 euro eest hommikusööki rootsi lauas, kuid see jäi proovimata. 

Bussijaamast tulles on raske ära eksida. Sukeldu tunnelisse, välju vanalinnas ja siis muudkui otse. Oledki hotellikvartali ääres. 

Kui saabud hilja, ära anna järele kiusatusele mõnest Narveseni putkast hilisõhtust võileiba kaasa haarata. Need on kilepakendis, vesised ja nätsked. Proovi parem mõnda rahulikumat öist restorani.

Hotell ise oli aga ülimalt rahulik, praktiliselt inimtühi. Vaatamata Roomale vihjavale nimele on siiski tegemist kaasaegse interjööriga ja lihtsa hotelliga, mille portjee räägib soravalt inglise keelt (eelpoolmainitud Evalines ei osatud peale vene ja läti keele midagi). 

Liftid viivad sobivale korrusele (miskipärast oli liftis silt, et alaealistel on keelatud lifti kasutada) ja fuajee oli kergelt suitsuhaisune. Numbrituba ise aga puhas ja korras ja neljale tärnile omaselt kõrgete lagedega.

Hotell Roma

WiFi töötas kiirelt, mineraalvesi oli tasuta ja minibaar, nagu ikka tasuline. Kasutatakse klassikalist hotellisüsteemi, et pistes uksekaardi esikus pilusse, süttivad tuled ja kaardiga lahkudes kustutatakse need. See on küll hea hotelli kokkuhoid, kuid näiteks tuppa midagi seinakontakti laadima jättes see laadimine lahkudes lõpebki.

Öö oli vaikne, alles hommikul selgus, et vist on ka teisi naabreid olnud, kui hakati duši all solistama. See kostis veidi läbi. Kuna keegi ilmselt öö jooksul midagi naabertubades ei rääkinud, siis muu läbikostvuse kohta info puudub.

Tuba oli pisut jahe, sest konditsioneeri juures oli silt, et see vaid jahutab ja radiaatorid kütsid vastavalt ettenähtud programmile. Kuid üldsegi mitte ebamugavalt jahe, vaid mõõdukalt.

Hotell Roma duširuum

WC ja duširuum on samuti klassikalise neljatärnise luksusega, ei midagi liigset ja kõik vajalik on olemas. Suurus ehk ainult pisut suurem, vastates neljatärnihotelli nõuetele.

PLUSSID

+ superhea asukoht
+ soodne hind neljatärnihotelli ja hea asukoha kohta
+ vaikne ja rahulik öösel

MIINUSED

- suitsuhaisune fuajee
- odava pakkumise juures polnud hommikusööki
- Roomaga seos on minimaalne, meeldejääv omapära puudus

HIND

53 eurot, alla 11-aastased lapsed tasuta

Vaata hetkehindu Booking.com-ist:

Booking.com

Asukoht

56.9503020313, 24.1116502471

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.