Tallinnas avab uksed Baltimaade esimene kapselhostel

kapselhosteli kapsel seest. Foto: (C)  Capsule Hostel Tallinn

Tallinnas Pärnu maantee 106 (endises Eesti Loto majas Pärnu mnt viadukti kõrval Tondil) avab peagi uksed Eesti ja Baltimaade esimene kapselhostel.

Tegemist on 1979. aastal Jaapanist alguse saanud trendiga, kus inimesed majutatakse kitsastesse kapslitesse, kus on küll vajalik meelelahutus ja kliimaseade, kuid midagi muud peale pikutamise ja magamise seal teha ei mahu.

Kapselhostel.

Tallinna kapselhostelis on kapslid laotud kahekorruselistena üksteise kõrvale, riietuda saab eraldi riietusruumis, kus on ka kapid asjadele. Kapslisse on mõistlik kaasa võtta vaid hädavajalik. Meelelahutuseks on Android TV, kapslis leidub veel seif, aken (või illuminaator), mille saab kardinaga varjata ning ionisaatoriga õhupuhasti. Pesemisruumis on privaatsed kabiinid koos riietehoiu võimalusega. Neljas ruumis on kokku 46 magamiskapslit. Köögis saab ise süüa teha, toitlustamist ei toimu. Automaatidest võib osta snäkki ja jooke.

Kodulehel praegu veel eriti infot pole, jälgi edasisi uudiseid kapselhosteli kodulehelt. Hind üheks ööks on 35 eurot, kümnekapslise toa saab aga 300 euro eest (hostel on Booking.com-i kaudu juba broneeritav).

Fotod: (C)  Capsule Hostel Tallinn

Asukoht

59.4155878306, 24.7392943528

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.