Seksturism

Reisid, kus jahitakse teadagi mida (keda)


Do you f... ehk kuidas naistel idamaades ellu jääda

Postimees, Arter, 25.03.2000
Richard Saks

Maailmas elab ligi miljard hindut ja üle miljardii moslemi. Reisid idamaadesse on saanud populaarseks paljude europiidsete noorte seas. Sageli unustatakse aga ära, et oma ateistlike või kesiste kristlike kommetega ei maksaks idamaalasi ärritama minna. Eriti kehtib see naiste kohta, kes teadmatusest või lihtsameelsest rumalusest võivad ühtäkki seista silmitsi kõige räigemate seksimisettepanekute või mis veel hullem - vägistamiskatsega. Süüdistus stiilis "Küll need tsurkad on lollid!" on siis kõike muud kui asjakohane.

Dominikaani maised ja taevased tuled

ehk kuidas ma mulatitarist esimodelliga öö veetsin

Kariibi tulesid uuris reisibüroo K vahendusel
Richard Saks

Tellinud endale baarist cuba libre, võtan istet peaväljakuäärsel pingil ning imetlen üle suurlinna taeva kumavat valgusristi - nn kolumbuse tuld Faro a Colon`i. Äkki potsatab mu kõrvale missilike kehavormidega ðokolaadipruun kaunitar ja küsib kesises inglise keeles: "Are you alone here?". Oh, järjekordne (eriti kallis!) massaþiteenuseid pakkuv neidis - mõtlen endamisi. Hiljem selgub siiski, et tegemist on riigi ühe populaarseima telemodelliga.

Seksturisti ABC

Saadeti Reisijututuppa novembris 1999

Fallo Huijanen
konsultatsioonifirma Siga-Lind & Co seksturismiekspert

(viibis Indias 5 nädalat ega pettunud indialastes, sest leiab, et võrreldes teksastunud eurooplannadega on hindud ja budistid palju graatsilisemad, hurmavamad ja tervikuna naiselikumad - NB! Seda nende soost olenemata).

Kuna suvises Areenis kurtis seksekspeditsionist Sirje Samakuutra oma India-reisi ebaõnnestumiste üle, ning arvata võib et seksturismi harrastajaid on Eestis tunduvalt rohkem, kui sellest kirjutajaid, siis poleks ehk paha siinkohal veidi näpunäiteid jagada. Nagu Sirje näitel selgub, raisatakse muidu kümneid tuhandeid kroone eksootilisele maale sõitmiseks, kuid naasetakse sealt kibestunult.

Asu Seksturism teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.