Välisreisid

Piiri taga on hea käia - näeb võõraid maid ja rahvaid. Räägime muljetest, lugudest ja piltidest, nõu võib ka küsida.


Garantii välismaalt ostetud kaamerale?

Käisin Ungaris ja ostsin omale sealt digikaamera. Olen kaamerat kasutanud mõned kuud ja avastasin, et mõnikord jäävad tehtud pildid udused (käsi ei värise ja teen kõik nii nagu vaja). Tahaksin selle garantiiremonti viia, kuid pole kindel kuhu peaksin pöörduma ja kas seda saab üldse Eestis teha. Kas peaksin pöörduma murega Ungari ettevõtte poole kust kaamera sai ostetud (nende kontaktnumber on tšekil ja internetist ilmselt leiaks ka meiliaadressi) või on Eestis olemas mingisugune garantiitöökoda, kus välismaalt ostetud tooteid vastu võetakse? Tšekk on alles ja garantii ka kehtiv.

 

 

Puhkus ja öömaja Roomas

Kes Rooma puhkust plaanivad ja ööbimiskoha leidmisega hädas, soovitan väga hea B&B tüüpi oobimiskohta Rooma kesklinnas, paari sammu kaugusel imelisest San Giovanni katedralist. Korter on omapärase planeeringuga (omanik arhitekt), ööbimiskohti kuni 7 inimesele. Asukoht ülisoodne, mis võimaldab jalgsi jõudmist kõikide tähtsamate objektideni Rooma keskuses.

Vabu kohti leidub veel kuni 19 sept. Oktoobris 13 kuni 17, ja alates 20 kuni kuu lopuni. Samas oleks paras aeg hakata motlema oomajale neil kes Rooma plaanivad tulla novembi kuus. Kui soovite tutvuda lahemalt Roomlaste eluga ja tunda ehtsat Rooma elu-olu, on B&B tuupi majutus selleks koige sobilikum.

Asu Välisreisid teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.