Hotelliarvustus: Strand SPA & Conference Pärnus

Jõudsime hotelli Strand tormisel sügisõhtul, kui puuoksad hakkasid murduma ja vihm peksis peaaegu horisontaalis. Eesmärgiks oli majutuda kolmekesi ühes numbritoas, ehk siis valitud oli kahene tuba lisavoodiga.

Selleks sobis juuniorsviit, mis on läbi kahe korruse: esimesel korrusel on WC ja elutuba, kus lisavoodiks lahtikäiv diivan ning n.ö rõdul kaks ülejäänud "põhivoodit". Üles viib keerdtrepp, pesemisvõimalus on samuti üleval. Seega dušisabas peab seisma, aga hommikune kergem pesu võib toimuda nii üla- kui allkorrusel.

Hotell Strand on üsna suur ehitis, rajatud kunagi nõukogude ajal ja betooni kohtab kõikjal. Nõuka-ajast on jäänud ka suuremate tormidega katuse läbitilkumine. Numbritoas oli kõik korras, kuid koridoris olid suure tormi puhul siin-seal ämbrid tilkuvate kohtade alla pandud.

Konverentsiks on Strand väga hea, sest leidub nii suuri (kuni 500 inimesele) kui väiksemaid konverentsisaale, nii tasapinnalisi kui tõusuga, näiteks kino või kontserdi jaoks. Meie olime Euroopa Ökoturismi Konverentsil suures saalis, kus ruumi on tõesti tohutult.

Hotell lubab tasuta internetti, see ka on, kuid ainult fuajees ja natuke ka koridoris. Juuniorsviiti WiFi leviala ei ulatanud.

SPA mõnud jäid proovimata, konverentsi jaoks aga olid kõik võimalused olemas. Hommikusöök nagu ikka klassikaline (kontinentaalne?), see oli hinna sees. Numbrituba üldiselt pole küll uudsusest õhkav, aga siiski puhas ja korras. Mingil põhjusel ütles üks meie uksekaart üles, aga see vahetati koos teiste kaartidega kohe välja.

Suvel on Strand heas strateegilises asukohas - Pärnu randa on vaid kümme minutit jalutamist. Hind küll keskmisest kallim (neli tärni), kuid hea asukoht ja suured numbritoad ehk õigustavad seda. Ja tegemist on ikkagi Spaaga, osa spaamõnusid (saun, bassein) on ka hinna sees.

PLUSSID

  • hea asukoht ranna ääres
  • suured toad

MIINUSED

  • veidi väsinud interjöör
  • hinnad kallivõitu

HINNAD

Suvehooajal alla 1000 krooni ei saa (2010), talvel võib ühese toa natuke alla 900 krooniga leida.

Asukoht

58.373644, 24.520829999999933

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.