Pandeemiajärgses maailmas tulevad teistmoodi lennuki-istmed

Safrani kontseptsioon-istmed. Foto: Safran Group

COVID-19 järgses maailmas saame ilmselt nautida palju suuremat privaatsuist reisimisel, kui seni, sest inimeste otsekontakte ja kokkupuutumist proovitakse tulevikus erinevate vahenditega vähendada. Nii on ka lennuki-istmetega.

Safran Group, kes muuhulgas toodab erinevat lennukivarustust maandumistelikutest salongisisustuseni, pakkus välja võimalikud versioonid lennukiistmetest, mida saavad lennufirmad nüüd üsna kohe kasutusele võtta.

Koos oma partneri Universal Movementiga pakub Safran Seats istmeid, mis parandavad reisijate mugavust ja eraldatust kahe polsterdatud küljetiivaga, mille saab välja tõmmata ning enda ja naaberistuja vahele panna. "Tiivad" on istme seljatoest lahti võetavad. Lennufirmad saavad Interspace'i tehnoloogiaga ka olemasolevaid istekohti täiendada istmeid välja vahetamata.

Interspace´i istmetiivad

Interspace Lite aga on vahesein, mis aitab keskmise või äärmise vaba istme korral reisijaid naabritest eraldada.

Interspace Lite.

Safranil on terve seeria nn Travel Safe lahendusi, mis koosnevad veel läbipaistvatest vaheseintest, viirusi ja baktereid surmavatest pindadest, kontaktivaba reisimise lisadest jne, mis aitavad pandeemiajärgses maailmas reisida ilma oluliselt reisijate tihedust muutmata.

Näiteks saab uue lahendusega seljatuge alla lasta pedaalist, mitte käepideme nuppu katsudes. See vähendab jälle kokkupuudet pindadega. Või siis WC uks, mis avaneb automaatselt, ilma linki katsumata.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.