Alates sellest suvest saab teha abieluettepaneku kuulsa Titanicu vööris

Titanicu sukeldumine

Alates suvest 2023 on võimalik teha abieluettepanekuid kuulsal Titanicu vööripiirdel, kuulates Céline Dioni laulu "My Heart Will Go On". Kuuetunnine sukeldumine 3800 meetri sügavusele toimub allveelaevaga, lubades huvilistel jõuda mugavalt legendaarsese paika.

Agentuur Apoteo Surprise, mis on spetsialiseerunud ebatavaliste abieluettepanekute kavandamisele, pakub seda uut teenust "vaid" miljoni euro eest, mis võimaldab 21. sajandi "Jackidel" taasluua kõige ikoonilisemaid stseene James Cameroni filmist "Titanic".

New Foundlandis Labradori provintsis Kanadas saab huviliste paar kohtuda ekspeditsiooni meeskonnaga ning kaks päeva hiljem astuvad kõik laeva, mis viib reisijad "Titanicu" uppumispaika.

400 meremiili läbimise järel Põhja-Atlandil koos ekspeditsiooni juhi ja kahe teadlasega kasutab armastajapaar kõrgtehnoloogilist sukeldumisalust, mis on loodud süvavete uurimiseks.

Järk-järgult muutub allveelaevaga laskudes süvaookeani maailm pimedamaks ning läbi panoramklaasi on näha veidraid värvituid eluvorme. Kahe tunni pärast jõuab sukeldumisalus 3800 meetri sügavusele ning armastajad hakkavad nägema purunenud kaminaid ja mõningaid isiklikke esemeid, mis kuulusid laeva reisijatele, bioluminestsents-loomade keskel.

Lõpuks saabub kauaoodatud hetk: saabumine RMS "Titanicu" vrakile, mis on juba üle sajandi pimeduses lebanud.

Sukeldumisalus libiseb mööda monumentaalsest terassist ja akendest ning uurida saab peaaegu kaks tundi kuulsaima trans-atlantilise reisilaeva detaile promenaadiväljaku kohal, ohvitserikajutite juures, raadiojaamas, kapteni nurgatoa juures, imelise trepisaal juures jne.

Kui aga äkki kõlab Celine Dioni laul "My Heart Will Go On", ilmub pimedusest välja Titanicu esiosa ja selle kuulus piire, mille kohalt sukeldumisalus mööda libiseb. reisijad tunnevad kindlasti kohe ära kuulsa filmistseeni Kate Winsleti ja Leonardo DiCaprioga. Sel erilisel hetkel saab võtta välja sõrmuse ning paluda oma armastatul vastu võtta abieluettepanek, saateks aplaus teistelt ekspeditsioonil osalejatelt. Üle antakse roosikimp ning paar tähistab seda kõige romantilisemat hetke oma elus šampanjaga.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.