Strateegiad edukaks mängimiseks: populaarsemad kasiinomängud Eesti kasiinodes

Foto: Michał Parzuchowski, Unsplash

(Sisuturundus)

Kasiinode ajalugu on Eestis alguses saanud 90-ndate aastate alguses. Kui Eesti sai lõpuks taasiseseisvaks, siis alustasid kasiinod tööd. Inimeste jaoks oli see aga mõnevõrra võõras ning tundmatu, mistõttu seostati kasiinosid enamasti illegaalsuse ja kuritegevusega. Aja möödudes hakkas arvamus siiski kõikuma ning kasiinod muutusid eriti populaarseks kui 2010. aastatel hakati Maksu- ja Tolliameti poolt reguleerima Eesti esimesi online kasiinosid. Hasartmängude ajalugu maailmas on aga üsna kaugeleulatuv, alustades kunagisest Mesopotaamiast, kus on täheldatud esimesi täringumänge. 

Kasiinodes on väga mitmeid erinevaid mänge, millest mõned on ikka Eestlaste seas olnud populaarsemad kui teised. Mängimiseks on aga tarvis kõigepealt leida endale sobiv online kasiino. Täna ei pea selleks üldse palju vaeva nägema, sest on olemas mitmed portaalid, kus on parimad EestiCasiino leheküljed pandud võrdlusesse ning on väga toodud igaühe poolt pakutav kasiino boonus. Üheks viisiks erinevaid kasiinomänge proovida, on võtta sobiv kasiino boonus, otsida välja parimad mängud ning hakata pihta. EestiCasiino lehelt leiab parimad kasiinomängude pakkujad ning põnevamad mängud. Millised on aga populaarsemad kasiinomängud eestlaste seas ning kuidas edukalt mängida? 

Slotimängud

Üheks populaarsemaks kategooriaks on slotimängud. Neid on väga erinevatel teemadel, mistõttu võivad need paljudele sobida. Eestis populaarsemateks slotimängudeks on Starburst, Book of Dead, Jammin Jars ja Gonzo’s Quest. Muidugi tasub alati ikkagi oma silmaga vaadata, mis pakub huvi ja mis võiks meeldida. Lisaks pakuvad mitmed kasiinod EestiCasiino lehel ka boonuseid, kus on võimalik saada tasuta keerutusi mingis kindlas slotimängus. Selline kasiino boonus võib olla heaks võimaluseks mõnda mängu proovida.

Kasiinodega on ikka kaasas käinud ütlus, et “maja võidab alati” ehk maja eelis. Slotimängud on paraku üheks neist mängudest, kus maja eelis on oluliselt suurem, mis tähendab, et mängijal on väiksem võimalus pikemas perspektiivis võita. Edukaks mängimiseks on mõistlik pärast boonusmängu saamist mängust lahkuda, mitte edasi mängida. Valida uus mäng ja proovida järgmises mängus boonusmängu saada.

Slotimänge on muidugi väga erinevaid, kuid soovituslikult võiks siiski proovida selliseid mänge, millel on olemas boonusmäng või jackpoti mäng. Kellel on soov proovida suurelt võita, võib võtta ette progresseeruva jackpotiga mängud, milles ka eestlased on suuri summasid võitnud. Näiteks Mega Moolah, kus 2021. aastal tuli kahele eestlasele võidud suuruses 7,2 miljonit ja 6,5 miljonit eurot. Kuigi slotimängudes on kõik juhuslik, tuleb meeles pidada, et vahel võib boonusmängu või jackpoti boonuse saamine võtta aega. Seetõttu tasub seada kindel eelarve, mida ollakse nõus mängu peale panema. Boonusmängu saamiseks tuleks olla kannatlik ning rahulikult mängu nautida. 

Pokker

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni kohaselt peetakse pokkeri sünniks 1805. aasta New Orleans’i. Väidetavalt on see saanud alguse erinevate Euroopa ja Aasia kaardipakkide segunemisest. Läbi ajaloo on pokkerimäng võtnud erinevad külgi, muutunud ning on välja kujunenud erinevat liiki pokkerimängud. Eestis on pokker väga populaarne mäng paljude seas ning üheks Eesti kuulsamaks ajalugu teinud pokkerimängijaks peetakse meest nimega Imre Leibold. 

Pokker on ka Eestis väga populaarne kaardimäng, kus mängitakse teiste mängijate, mitte maja vastu. Kuigi, ühelt poolt võib pokker olla õnnemäng, kuna ei tea ju, mis kaardid kätte satuvad, siis tegelikult on võimalik ka halbade kaartidega mõne ringi võita. Oluline on muidugi ühelt poolt teada reegleid ja jälgida kaardipakki, vaja on loogilist, matemaatilist ja strateegilist mõtlemist. Teiselt poolt on oluline mängida inimese vastu. Kes on kuulnud väljendit “poker-face”, siis pokkeris tähendab see seda, et püütakse võimalikult vähe keha ja näoilmega välja näidata oma isiklikku strateegiat ja käesolevate kaartide tugevust. 

Mängus võivad kõik teeselda ehk bluffida oma kaartide osas, kedagi ei saa usaldada. Pokker on osaliselt ka väga psühholoogiline mäng, kus tuleb vaimselt vastu pidada, sest vaimne pinge, mida kaasmängijad võivad tekitada, võib olla päris korralik. Millised on aga ametlikud kaartidega seonduvad mängureeglid, seda leiab ka Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni kodulehelt. 

Kui pokker ja slotimängud ei meeldi

Kõigis pokker ja slotimängud siiski huvi ei tekita, ega ei peagi. Küll aga kui on soov siiski mingeid kasiinomänge proovida, tasub seada silmad mõne teise lauamängu poole. Üheks maailma populaarsemaks kasiino vastu mängitavaks kaardimänguks peetakse Blackjack nimelist mängu. Reeglite ja strateegilise mõtlemise osas on blackjack mõnevõrra lihtsam kui pokker. Isegi kui mängus on mitu mängijat, siis mängitakse ikkagi diileri ehk maja vastu. Mängu eesmärk on võita diilerit. 

Edukas kasiinomängude mängimine võib tähendada mitmeid asju. Esimese asjana võib mõttesse tulla rahalise kasumi tekitamine või suurelt võitmine. Küll aga oluliselt vähem stressi tekib siis, kui mängitakse lihtsalt meelelahutuseks. Mõlemal juhul on tegemist õnnemängudega ning päris 100% ei saa kunagi kindel olla, kes mis mängus ja millal võidab. Kes aga soovib kätt proovida, siis leiab parimad online kasiinod EestiCasiino leheküljelt ning sealt on võimalik endale valida sobiv kasiino boonus. Siiski teatud mängudes tasub reeglid selgeks õppida enne mängimist ning üldiselt on mõistlik meeles pidada, et kasiinomängude näol on tegemist hasartmängudega, mis võivad tekitada kergesti sõltuvust. Ühtlasi ei ole kasiinomängud sobiv viis rahaliste vahendite soetamiseks. Kui mängida, siis ikka vastutustundlikult.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.