Portugal

Hotellibroneering siitsamast:
Porto - Lissabon - Faro.


Vaata järgi: need on rahva hinnangul kümme kõige põnevamat tegevust reisil Euroopas!

Reisiportaali Tripadvisor kasutajad on sel aastal taas välja valinud Euroopa kõige põnevamad tegevused ja elamused, mida iga reisihuviline peaks kindlasti kogema.

Tripadvisor on oma Travelers’ Choice Awards raames tunnustanud neid kogemusi, mis on saavutanud kõrgeima taseme külastajate hinnangute ja arvustuste põhjal. Vähem kui 1% kaheksast miljonist Tripadvisoris olevast tegevusest pälvib selle ihaldatud tiitli.

Vaatame lähemalt, millised elamused on esirinnas.

Rahvas valis: need on maailma ja Euroopa parimad tegevused reisil sel aastal!

Iga-aastane Tripadvisori Travelers’ Choice Awards Best of the Best auhindade jagamine on taaskord tõmmanud tähelepanu parimatele reisikogemustele üle maailma. Tripadvisor, mis kogub reisijate arvamusi ja hinnanguid, on avaldanud oma maineka edetabeli, mille põhjal saavad reisihuvilised leida inspiratsiooni uute seikluste planeerimiseks.

Otselennud Portugali

Alates maikuust pakuvad Horizon Travel ja Marhaba Tours otselende Tallinnast Lõuna-Portugali. Kokku tehakse kümme lendu.

Portugali lõunarannikul on Euroopa puhtaim merevesi, rannad, vee- ja teemapargid, mis sobivad ka peredega reisijatele.

Lennud tehakse koostöös Estonian Airiga Tallinnast Farosse. Väljalennud toimuvad igal kolmapäeval 18. maist 20. juulini. Reisijatel on võimalik valida kahe kuurorti vahel – Horizon Travel pakub puhkajatele Praia de Rocha ning Marhaba Tours Albufeira kuurorti.

Portugali kaudu koera toomas

Marbella -- kunagine Euroopa rikaste lemmikasula oma suvila rajamiseks on Eestis tuntud hoopis teistsuguse seltskonna elupaigana.Äripäev, Puhkepäev, 5. märts 2004

Madli Palm
Elko Eesti turundusjuht

Autoga võib minna reisile ka Euroopa teise otsa – Portugali ja nautida Euroopa läbilõiget, tuues reisilt kaasa haruldase koera.

Tavainimese mõistes ei ole ma normaalne reisil käia. Mulle ei meeldi lennukiga sõita, minu reisid on suuremal või vähemal määral alati seotud koertega. Ehk nagu mu ema ütleb: kui teised inimesed ei tahaks tasuta ka neid koeri, siis mina tuulan mööda maailma, et üles leida kõige koledamad koerad ja maksan veel nende eest palju raha ka.
Nii ka seekord oli plaanis tuua koos kaaslasega omale Eestisse üliharuldane tõug Ca de Bou. Kuna neid koeri on kogu maailmas ülivähe, siis võttis kõigepealt tükk tegemist, et laiast maailmast Interneti vahendusel üles leida isane kutsikas (emase kutsika sai juba suvel Hispaaniast) ja leidsingi selle Prantsusmaalt.

Viimasel hetkel lõunasse ehk puhkusereis Portugali õmblustega

Avaldatud muudetult Stiilis 1998 Raivo V. Raam Eesti kllima on niivôrd stabiilselt ebameeldiv, et pea alati vôib tekkida soov siit nädalaks kuhugi sooja kaduda. Tavaliselt tuleb reis vähemalt 4-5 nädalat ette planeerida. Kuid mida teha, et ära lennata kohe täna-homme? Otse Tallinnast väljub väike valik puhkusereise Wris-Toursi vahendusel. Kuid mulle midagi soodsat ei pakutud - kôik olevat välja müüdud. Hiljem selgus siiski, et näiteks Tuneesia grupi kokkusaamisega oli probleeme ning hind lasti umbes 25% alla...Linke:

Asu Portugal teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.