Hannover


Hotelliarvustus: Dormero Hannover

Hannoveris kui messilinnas on suuremate messide ajal alati raske majutust leida. Peab varakult ette broneerima. Messiinimeste jaoks on hea valik kodumajutus (ja eksootiline ka - ööbida mõne Saksa pensionäri aiapäkapikkudega majakese pööningukorrusel), kuid hotelle linnas on samuti, mis tippaegadel muutuvad röögatult kalliks. Seekord testis Reisijutud.com Dormeo Hannoveri hotelli.

Cebit püüab tõestada tehnoloogiasektori elujõulisust

Click for Hannover, Germany Forecast Üks 26st hallist Cebitil, täpsemalt hall nr 3, kus asus ka Eesti boks.

Vaata ka Cebiti fotoalbumit Reisijututoas Äripäev, 13. märts 2003 Kaido Einama, Tarmo Riisenberg

Kui eelmisel aastal Las Vegases toimunud Ameerika suurim tehnoloogimess Comdex võib osalejate puudumise tõttu jääda isegi viimaseks, siis Hannoveris eile alanud Cebit näitab, et tehnoloogiasektor on mõõnast üle saamas. Eriti kehtib see kõige kohta, mis sisaldavad endas uut trendisõna - mobiilsus. Mobiilsed seadmed, uued kaameraaga telefonid, traadita võrgud ja juhtmevabad lahendused panevad messibokside juures rahva tunglema. 26st messihallist on ligi pooled ehk 12 pühendatud telekommunikatsioonile, ülejäänud hallides tehakse tagasihoidlikumalt juttu ka arvutitest, tarkvarast ja lisaseadmetest. Ka Nokia juht Jorma Ollila ütles Cebiti avakõnes, et mobiilsusest saab uus megatrend ja tarkvara ning arvutite messist on saanud tõeline tehnoloogiamess.

Eesti boks Cebitil

Eesti boksis olid esindatud 3-4 firmat, kuid pea iga külaline Eestist astus sealt läbi... ja neid oli paar lennukitäit.Eesti boksis olid esindatud 3-4 firmat, kuid pea iga külaline Estist astus sealt läbi...

Asu Hannover teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.