Georgia

Lugusid Georgiast.


Tripadvisor valis: need on 10 tõusvat sihtkohta 2017. aastal

Tripadvisor on jälle kasutajate hinnangute põhjal ühe edetabeli kokku pannud, mis aitab oma järgmsie aasta reise planeerida. Traditsiooniliste tippsihtkohtade kõrval tehakse nö sihtkohtade gaselli-TOP, kus järjestatud kõige kiiremini tõusvad uued populaarsed paigad, kuhu reisida.

Seekordses TOP 10 järjestuses on järgmised kohad. Vaata, millisesse ise tahaksid kõige rohkem minna.

Virtuaaltuur: Gruusia wher2go 10.09.2008 11:52

Tbilisi Google Earthis, ekraanipiltÜha kallineva kütuse tingimustes, maailma majanduslanguses ja sõjategevuse tõttu on mõnedesse kohtadesse reisimine Google Earthiga palju mugavam. Koos Wikipedia ja Panoramioga saab kohtadest maailmas peaaegu pildi ette, vähemalt turistiliku. Vaatame siis, kuhu jõuab Tbilisist alustades virtuaalselt, suundudes Gruusia sõja lahingupaikade poole.

Tbilisi lennujaam asub linnast idas, piki jõge saab kulgeda kesklinna poole. Teele jäävad mõned Mustamäe sarnased paneelmajarajoonid.

Reisisiht Gruusia wher2go 02.08.2007 00:03

Grusiinid pole vaatamata oma asukohale ida-lääne ristteedel (ja põhja-lõuna teedel ka) kellegi otsesed sugulasrahvad. Neil on teistest keelerühmadest eraldi keel ja tähestik.

Abhaasia (Suhumi, Gagra) ja Adþaaria (Batumi) on kaks kuumemat turismipiirkonda. Abhaasia poliitiliselt kuuma piirkonda pääsemise reeglid pidevalt muutuvad ja vajalik võib olla nö turistiviisa, kuid ka see ei pruugi garanteerida Suhumisse pääsemist.

Gruusia lingid wher2go 12.12.2003 23:40

reisisiht Gruusia

Asu Georgia teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.