Kummituseturism

Vaimude, paranormaalsete nähtuste ja "energiate" jälil.


Nuhke rohkem kui rubla eest!

Täna on siis käes see kurb päev, mil Briti valitsus teatas infokanalites, et hakkab avalikult oma kodanike järele nuhkima. Teadupoolest asub ju siin Inglismaal Menwith i mäe otsas Euroopa suurim nuhibaas "Echelon". Ei tea, kas tuli tööpuudus kätte või on terrorismi-hirmul suured silmad. Igatahes vaata sa nüüd ette, mida telefonis või oma e-mailis ütled, sest mine tea, kes seda enne loeb ja kuuleb kui su vana hea sõber... 

Seega palume siis nüüd igati viisakad olla nagu umbes kella 5 ajal Kuningannaga teed juues!!

6. 4. 2009  /  Inglismaa lõunarannikult. 

Odavlennuga kummituste juurde

Rippsild, kuhu abiellunud lukustavad taba.Halloweenilendude kampaania on juba alanud. Kuid mitte ainult USAs, kus sel ajal ohtralt ringi tuuritatakse. Ka Euroopas saab õõnestatud kõrvitsa nimel soodsalt ringi tuuritada ja osaleda ka kummituseturismis.

Tallinna vanalinnas tegi kunagi kummituse-ekskursioone Mart Laar. Kinnisvaramaaklerid müüsid enne kinnisvarabuumi kummituskortereid kui lisaväärtusega paiku. Nüüd võib odavlennuga lennata Londonisse ja Berliini sealseid kummituslikke paiku vaatama.

Müüa maja kummitusega

Eesti Päevaleht, Magasin, 1996

Kaido Einama

Ostad uue eluaseme. Kolid sisse, paigutad mööbli. Ja ühel pimedal sügisõhtul avastad, et pole majas enam üksi. Majja on kolinud (või elab seal juba ammu) kummitus.
Kinnisvaramaaklerid vaimudest kuuldes surmtõsiseks ei muutu. Naabrid, kes saavad teada, et kõrvalmaja tühjades tubades käib salapärane vaimuelu, tõmbuvad tavaliselt näost kaameks ja on napisõnalised. Sellistes majades elavad inimesed aga oma müstilistest kaasüürilistest tavaliselt rääkima ei kipu. Ka mitte kinnisvaraostjale.

Asu Kummituseturism teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.