Odavlennuga kummituste juurde

Rippsild, kuhu abiellunud lukustavad taba.Halloweenilendude kampaania on juba alanud. Kuid mitte ainult USAs, kus sel ajal ohtralt ringi tuuritatakse. Ka Euroopas saab õõnestatud kõrvitsa nimel soodsalt ringi tuuritada ja osaleda ka kummituseturismis.

Tallinna vanalinnas tegi kunagi kummituse-ekskursioone Mart Laar. Kinnisvaramaaklerid müüsid enne kinnisvarabuumi kummituskortereid kui lisaväärtusega paiku. Nüüd võib odavlennuga lennata Londonisse ja Berliini sealseid kummituslikke paiku vaatama.

Easyjeti kampaania pakub Halloweenireise Londonisse 34 euro eest ja Berliini 28 euro eest. Vaatame, milline on siis odavlennufirma sõnul sealne kummituslike vaatamisväärsuste tuur:
Londoni tuuril tutvustatakse lugusid ja paiku alates Rappija Jacki tegevustest erinevatel alleedel kuni St Michael's Churchyard surnuaiani, mis on tuntud n-ö aktiivse tegevuse poolest. Inglise Panga juures pidavat end tihtipeale ilmutama Looriga Leedi, kes otsib oma kaua kadunud venda. Paranormaalset tegevust on märgatud ka Sir William Wallace hukkamispaigas Londonis. Hotell broneeri siit.

Berliini kummituslossi kohta räägib Easyjeti infokiri järgmist: Palace'i loss Berliinis Saksamaal ehitati 1443. aastal ja 1640ndatel sai kindlusest linna ja riigi keskus. Lossini viib tuntud allee "Unter den Linden". Väidetavalt on aastasadu lossis nähtud Valge Daami vaimu, kes pärast traagilist elukäiku siiani rahu pole saanud. Ta olevat end alati ilmutanud, kui keegi lossielanikest maisest elust lahkuma hakkas. Hotell broneeri siin.
 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.