SAS avab otselennu San Fransiscosse

Lennufirma SAS avab alates 8. aprillist 2013. aastal veel ühe otselennu Ameerika Ühendriikide ja Skandinaavia vahel. Uus lennuliin hakkab opereerima 6 korda nädalas aastaringselt Kopenhaagenist San Fransiscosse. 

SAS on ainuke lennufirma, mis lendab otselennuna San Fransisco ja Kopenhaageni vahel ning sellele oodatakse ligikaudu 125.000 reisijat aastas.

SAS hakkab lendama San Fransiscost Kopenhaagenisse igapäevaselt, v.a. teisipäeviti, kohaliku aja järgi kell 17.35 ning saabub järgmisel päeval Kopenhaagenisse kell 13.15. Väljalennud Kopenhaagenist on igapäevased, v.a. teisipäeviti, kohaliku aja järgi kell 12.25 ning saabub San Fransiscosse kell 14.24 samal päeval. Lennuajaks on 11 tundi ja 20 minutit. Need väljumisajad pakuvad kõige paremaid võimalusi ning ühendusi teistesse sihtpunktidesse Skandinaavias ja Põhja-Euroopas.

Praegu opereerib lennufirma SAS otselendu New Yorgist (Newark) Kopenhaagenisse, Oslosse ja Stockholmi, Chicagost Kopenhaagenisse ja Stockholmi ning Washingtonist Kopenhaagenisse. Lennufirma SAS’i sõlmpunktidest Kopenhaagenist, Oslost ja Stockholmist, opereerib lennufirma Taanisse, Norrasse, Rootsi ja ülejäänud Euroopasse.

Lennufirma SAS otselendudel üle Atlandi kasutatakse laiakerelisi Airbus A330 ja A340 lennukeid, igal istmel on audio/video meelelahutus ning igal lennul kehtivad EuroBonus püsikliendi punktid. Viimased 3 aastat on Flightstats.com nimetanud lennufirma SAS Euroopa kõige täpsemaks lennufirmaks.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.