Vana rahulik palee Riia vanalinnas

Rixwell Riga Palace, numbrituba.

Kui vaja leida vaikne, kuid kesklinnale lähedal asuv öömaja Riias, siis Rixwell Old Riga Palace**** on hea koht. Hotell asub vanalinna servas, eriti mugav on see saabujatele bussijaamast, kust on alla 10 minuti jalutamist.

Oma kohvreid tuleb küll veidi mööda munakiviteid ja kühmulisi kõnniteid veeretada, aga asukoht on väga hea. Kohe jõe ääres, kuid mitte suure tänava liiklusmüras, kohe vanalinnas, kuid mitte kõrtside lärmi sees. Samas on kõik see mõnesaja meetri kaugusel.

Kohe nurga taga algavad restod, suveniiripoed ja kaubanduskeskus, kus shopata. Hotellist paar maja edasi aga lammutatakse. Millegipärast on selles vanalinna nurgas bussijaama, turu ja jõe pool veel üsna palju räämas majasid, aga hotelli vahetusse ümbrusse on juba kerkinud uuemad majad.

Hotellil on hubane avar fuajee. Teenindus on sõbralik. Numbritoas minibaar on olemas, samuti triikraud, väike veekeedukann, tee ja kohv, föön. Kaheinimesetuba eraldi vooditega on ainult üsna pisikesevõitu, aga ühele inimesele täitsa paras. Telekas on ka pisikesevõitu ja kanalivalik tundub olevat suunatud pigem venekeelsele seltskonnale.

Üheinimesevoodi on kitsavõitu, kuid mitte häirivalt.

Duširuum-WC on samuti väike, dušiboks veel eriti.

WiFi töötab ja on üsna korralik, minibaaris isegi polegi hinnad väga ulmeliselt kallid meie jaoks. All fuajees on ka mingi baar, kust kostab eestikeelset jutukõminat ja mängib spordikanal.

Hommikusöök serveeritakse keldrikorrusel ja selles pole midagi erilist ega ka midagi väga puudu. Traditsioonilised asjad - munapuder, peekon, singid-juustud. Ruumi jagub. 

PLUSSID

+ Väga hea asukoht
+ Soodne hind
+ Sõbralik teenindus

MIINUSED

- Kitsavõitu numbrituba
- Kitsavõitu dušš

HIND

35 eurot koos hommikusöögiga (vaata täpsemalt Bookingust)

Booking.com

Asukoht

56.945145, 24.109242

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.