Trendikad sihtkohad 2022

Foto: JESHOOTS-com / Pixabay

(Sisuturundus)

Aastal 2021 ei räägitud palju uutest trendikatest sihtkohtadest. Seda arusaadavatel põhjustel. Nüüdseks on olukord paranemas ja seetõttu teeme ülevaate, millistel trendikatel sihtkohtadel hoida silm peal 2022. aastal.

New Orleans, Ameerika Ühendriigid. Pärast Katarina orkaani taastus New Orleans kiiresti. 2021 aga tabas linna ka järgmine orkaan, nimega Ida. Linn aga ei ole lasknud oma vaimu sellest mõjutada. New Orleansis on juba ees ootamas pikk festivalide nimekiri, kus saab osaleda. Seega on linn taastamas oma igapäevast rütmi.

Ameerika Ühendriigid on kindlasti paljude jaoks kauge sihtkoht, kui see väärib külastust, kuna New Orleansi lähedal saab külastada veel mitmeid huvitavaid piirkondasid. Liikudes mööda ranniku ääre ida poole, saab liikuda Floridasse. Osariiki, milles asub nii Miami oma ööelu ja randadega, aga ka värvikas Orlando. Viimane on linn, milles asuvad nii Harry Potteri maailm, Universal Studios’i teemapark, Walt Disney maailm ja palju muud.

Kui sul on plaanis pikem reis võib tekkida vajadus lisafinantseerimise järele, siis on võimalik valida sobiv reisilaen Kreditum portaalist, mis koondab erinevaid laenupakkumisi. Lehel on võimalik leida tagatiseta ja tagatisega reisilaen. Tegemist on paindliku laenutüübiga, mis võimaldab puhkuse kiiremini ette võtta. Hinda oma finantsvõimekust.

Kui kõik erinevad laenud internetist võivad ajada pildi silme eest kirjuks, siis Kreditum.ee võrdlused on loodud kasutajat silmas pidades. Seega, kui soovid uurida, millised laenud Internetist eksisteerivad, saad lehel lisaks põhjalikule ülevaatele ka laiaulatusliku pakkujate nimekirja.

Algarve, Portugal. Vahemereäärsed riigid nagu Hispaania, Prantsusmaa, Itaalia ja Kreeka on teada tuntud turismisihtkohad. Järjest populaarsemaks on aga tõusmas ka Portugal. Riik, mille üks tähtsamaid piirkondasid on Algarve. Piirkond, mis asub Euroopa nurgas ookeani kõrval. Selleks, et sõita Algarvesse on mõistlik lennata Farosse, mis asub antud piirkonnas ja lähedal sealsetele rannaäärsetele linnadele. Tihtipeale soovitataksegi Algarves reisimist alustada Farost mööda rannikut edasi liikudes.

Algarves on palju liivarandasid ja väga kaunid mereäärsed piirkonnad. Piirkonnas on palju populaarseid surfamise  piirkondasid, häid söögikohtasid ja romantilisi väikelinnasid. Piirkonda iseloomustab päikesepaiste ja isegi suvel ka eestlaste jaoks mõistlik temperatuur. Isegi meie rahvuslind suitsupääsuke on Algarves hästi esindatud. Kohalikud looduspargid on väga liigirikkad ja loodusele lisaks on ees ootamas huvitav arhitektuur. Algarve piirkonnas on tegutsenud palju kaubanduslinnasid ja üldiselt piirkondasid, milles tegeleti kaubandusega. Seeläbi on tunda erinevaid mõjusid nii arhitektuuris ja ka kultuuris.

Algarve piirkonna lähedal asuvad veel populaarsed sihtkohad nagu Lissabon ja Sevilla. Mõlemad linnad on paaritunnilise autosõidu kaugusel. Portugalis saab kergelt liikuda ka erinevate linnade vahel rongiga.

Oslo, Norra. Kõik Viikingitega seonduv on viimastel aastatel järjest populaarsemaks muutunud. Miks mitte reisida ka nende ühte kodupiirkonda. Norra pealinnas Oslos on Viikingite laevamuuseum ja palju tegevust, mis peaks olema südamelähedane igale viikingi huvilisele.

Oslos on lisaks ajaloole pakkuda palju tänapäevast. Tegemist on tõelise Skandinaavia modernse elulooga. Linn on täis erinevale maitsele kohvikuid ja poode. Soovid külastada kõrtsi või hoopis restorani? Valik on lai. Põnevaid vaatamisväärsusi leiab nii Oslo kesklinnast aga ka kaugemalt. Oslo üks populaarseid vaatamisväärsusi on Vigelandi park, Frami muuseum ja Kon-Tiki muuseum.

Oslot oma reisisihtkohaks valides tuleb kindlasti arvestada, et tegemist on vägagi kalli linnaga. Soovid odavamalt reisida, siis võib mõelda autoreisile, alustades seda juba Eestist. Tallinnast saab lihtsalt laevaga Stockholmi ja edasi autoga Oslosse umbes 6 kuni 7 tunniga mööda teed, mida ümbritsevad looduskaunid kohad. Rootsis ja Norras on kerge telkida ja võttes kaasa oma toidu võib reis olla palju soodsam. Plaanides pikemat reisi, võid kaaluda Oslost mööda rannikut Nordkappi sõitmist ja Eestisse tagasi tulemist läbi Soome.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.