Blogid

Blogipostitused.

Arukülas paintballi mängimas

Aruküla aleviku vanas sõjaväebaasis on võimalik täiesti korralik lahing maha pidada.

Nimelt kui sõita mööda Lagedi-Aruküla-Peningi maanteed Arukülla siis vasakut kätt on lammutatud sõjaväebaas (Aruküla aleviku territooriumil).

Hoone on küll lammutatud kuid väiksemaid urkaid, onne jm leidub ikka. ;)

Kui tahate. võin asukoha panna, saate ka tulla vaatama!

Vaata Facebookist, kes sinuga kaasa lendavad

Kuigi mõned konspiratsiooniteoreetikud hoiatavad, et meie järgi nuhitakse, paistab enamusel inimestel sellest olevat täiesti ükskõik, sest kogu oma elu riputatakse avalikult sotsiaalvõrkudesse. Finnair tegi avaliku elu elamisele ja jagamisele veel ühe eksponeerimisvõimaluse: sotsiaalse check-iniga saab vaadata, kes sinuga kaasa lendavad ning ka oma Facebooki-profiili lennukikaaslastele avalikuks teha. 

Finnair pakub uut teenust alates märtsist. Lennureisile online check-in’i tehes ühendatakse see sündmus lennureisile mineja Facebooki lehega. Nii saab Facebooki kasutaja näha, kellega ta ühes lennukis lendama hakkab ning milline on reisijate isteplaan. Seega võib mõne sõbralistis oleva inimese kõrvale end sättida või mõnest mittesõbrast eemale hoida.

MOLDAAVIA. Valge toonekure kodumaal

Transnistria Ja Gagauusia & mamalõga ja Belõi Aist.

Transnistria ja Gagauusia & mamalõga ja Belõi Aist. Need on koostisosad, mille pohmeluses vaevleb üks väike, vaene ja õnnetu riik Euroopa serval.

TEADMISED/ Moldaavia, Moldova ....... mhmm. No pagan võtku !! Meenuvad üksikud faktid kaugelt nõukaajast, mis seda riiki iseloomustavad. Esimene ja kõige tähtsam on muidugi nimepaar Belõi Aist (kirillitsas "Белый аист").

IRAAN - maa, kus lootus on meest magusam ja mille elanike südameis sosistab ahvatlus.

29 september 2012. Tallinn-Stockholm-Istanbul-Teheran

Tänane päev vaheldus meil  lendamise ja ootamisega. Kokku kolm korda ühe päeva jooksul.  Esimene etapp viis meid Tallinnast – Stockholmi.
Stokis tuli meil 6 tundi oodata järgmist lendu. Linna peale me ei viitsinud minna ja pealegi oli meil plaan rõõmsamaks ajaviitmiseks juba Tallinnas paika pandud.

Kuidas reisida New Yorki wher2go 20.10.2012 18:16

Eestist New Yorki saab ümberistumistega Euroopa suurtes transiidijaamades, aga ka läbi Moskva või Helsingi. Millegipärast eelistas New Yorki reisifirma just Moskva varianti, eeldades, et Eestist on see variant siinsele rahvale kõige rohkem meeltmööda. Isegi vaatamata 23-tunnisele ootamisele Moskva lennujaamas. 23 tundi lennujaamas, kui ei taha kallist viisat osta, et vahepeal linna peale minna.

Teine ja mugavam variant, mida broneerimissüsteemid pakkusid, oli läbi Helsingi. See on isegi meeldivam kui mõnest lääne-Euroopa suurjaamast, kus üle-Atlandi lendudega valitseb paras tunglemine ja mõnikord ka ülebroneerimine.

You all dream of obtaining the significant white wedding

As a lady, you all dream of obtaining the significant white wedding. Each female around the world desires to be pampered to bits on the day of her wedding, as well as the most significant point towards the soon-to-be married female, is the wedding dress. A lot of girls go all out in terms of their wedding dress, and some even acquire two wedding dresses for the day and night.

Chongqing - kas maailma suurimat linna tead?

Täna Finnairiga Tallinna lennates selgus nende pardaajakirjast huvitav tõsisasi - nimelt plaanib Soome lennufirma avada järgmise aasta mais esimesena Euroopas lennuliini maailma suurimasse linna.

Mis linn see küll olla võiks? Kolm korda võid arvata. Või kümme korda. Üsna kindlalt pole enamus eurooplasi sellest linnast mitte kunagi mitte midagi kuulnud. Ja kuuldes läheb see nimi kergesti meelest ära. Mis linn? Chongqing? Chong... mis linn see oligi?

(FOTO: CC HARVEY BARRISON)

Chongqing aga on linn, millel on 3000 aastat ajalugu. Koos eeslinnadega elab seal praegu juba üle 32 miljoni inimese. Just nüüd, 2011. aastal arvatakse, et Chongqing möödus senisest maailma suurimast urbanistlikust hiiglasest Tokyost.

[Reisijututoa list] Video ütleb rohkem kui 100 pilti? ...ja muid reisiuudiseid

Reisijutud.com reisilist pole jälle üsna pikalt uudiseid saatnud. Aga nüüd on aeg. Kõigepealt tahaks teada anda, et meil on nüüd videod. Kui jutt on võimalik kontsentreeritult edasi anda pildiga, siis piltidest veel rohkem infot pakub video – nüüd ongi Reisijutud.com menüüd üleval väike uudisvoog reisivideotega, mis sel kevadel Eestis tehtud.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.